Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
06-08-2011 - 10:41:26
avatar
Quote
markk
Уважаеми съфорумци,имам щастието и удоволствието да ви съобщя, че тази нощ ни се роди дъщеричка - 52 см, 3,3 кг.
Нужно ли е да казвам,че ще става строителен инженер или се подразбира...winking smiley
Наздраве на всички.*beer**drink1**drink2*smiling smiley

Да ви е жива и здрава и я дръж далече от този ад - строителството!!! clap::]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Започвам да строя....пак
07-08-2011 - 00:24:21
Честита радост Марк. Да ти е жива и здрава щерката и вие покрай нея. Да и се радвате и много радост да ви носи. *drink2*
Re: Започвам да строя....пак
07-08-2011 - 20:49:19
Аз имам две дъщери и ти желая цялото щастие на света.Там човек разбира че има нещо за което си струва всички усилия които полага!
Re: Започвам да строя....пак
08-08-2011 - 14:42:19
Честито! Да ви е жива и здрава.
Сега повече време на обектите или по-малко? winking smiley
Re: Започвам да строя....пак
08-08-2011 - 18:12:30
Quote
markk
Уважаеми съфорумци,имам щастието и удоволствието да ви съобщя, че тази нощ ни се роди дъщеричка - 52 см, 3,3 кг.
Нужно ли е да казвам,че ще става строителен инженер или се подразбира...winking smiley
Наздраве на всички.*beer**drink1**drink2*smiling smiley

Честито! Ти си щастливец!Когато Господ обича родителите им дава дъщеря*ok*
А моят дивак учи за строителен инженер, ама дали ще стане...

Ха наздраве за щерката*drink1*
Re: Започвам да строя....пак
09-08-2011 - 23:51:38
avatar
Quote
markk
Уважаеми съфорумци,имам щастието и удоволствието да ви съобщя, че тази нощ ни се роди дъщеричка - 52 см, 3,3 кг.
Нужно ли е да казвам,че ще става строителен инженер или се подразбира...winking smiley
Наздраве на всички.*beer**drink1**drink2*smiling smiley

Да ви е жива и здрава, да е хубавица и умница и младежите да ви препикават дуварите!*drink1*
Да стане това, което иска, за да е щастлива!:loveu:
Re: Започвам да строя....пак
13-08-2011 - 07:58:12
avatar
Благодаря на всички ви.
Няма по-голямо щастие от това .
Леки ,спокойни и ползотворни почивни дни .*drink2**bow*

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
23-08-2011 - 23:41:00
avatar
Привет от строеж 13.
Започваме с разчистване
на терена...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
23-08-2011 - 23:43:11
avatar
... на чието място трябва да се
появи тази къща.


-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
23-08-2011 - 23:44:07
avatar


-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход