Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преди и Сега

Публикувано от Don Balon 
Re: Преди и Сега
12-04-2011 - 18:03:17
avatar
Re: Преди и Сега
09-05-2011 - 00:47:28
Re: Преди и Сега
09-05-2011 - 00:50:00
Re: Преди и Сега
09-05-2011 - 15:34:45
Наско, това сутерен ли е? Става мн. добре. Браво.
Това с "пъпчивата" хидроизолация е просто, но мн. добро решение. Аз също ще го прилагам в моя сутерен. Виждам обаче, че ще ковеш дюшеме в/у ОСБ- то. В Хом Депото ми казаха че това не е добра идея, защото и аз така съм решил да кова моето дюшеме. Като го наковеш кажи как е станало, защото цената на щперплата е значително по-висока.
Успех!*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Преди и Сега
10-05-2011 - 01:35:10
Да Гето, сутерена е. Дадоха ли ти някакво обяснение защо ОСБ-то не става? Според мене и то и шпертплата са еднакво трудни за коване и поради тази причина аз го правя на ръка, като предварително пробивам всяка дупка и след това кова без машина. бавно но сигурно. За тука съм си купил машина понеже квадратурата в началото беше голяма, но сега след като поставих почти на половината гранит, сигурно ще премина отново на стария изпитан метод. Ще те държа в течение.
Re: Преди и Сега
10-05-2011 - 13:48:44
Хм. Там попаднах на един от тъй наречените им семинари. Знаеш правят демонстрации и т.н. Обяснението им за коване в/у ОСБ е че тъй като е направено от слепени парчета при коването било твърде възможно кламера или пирона да не захване и след време да скърца и разни др. работи. И аз си взех машина и коването с нея е приказка. Де да видим, ако останеш доволен и аз ще го ползвам туй ОСБ.
Още на този семинар казаха че за мазе се препоръчва от онова "инжинерното" дюшеме, заради влагата ама ти виждам взимаш мерки да я държиш на страна.
Още веднъж поздравления и моля те като свършиш пиши кое как, снимки...
Хайде със здраве*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Преди и Сега
26-05-2011 - 04:11:06
Гето, първите ми впечатления от ОСБ-то са много добри. Не мисля че шпертплата е по-добър що се отнася до самото коване. Виж за продължителност на живота не знам.... Един съвет, хубаво избирай дебелината на плоскостите(ОСБ или шпертплат). Колкото по-дебели толкоз по-добре, минимум 5/8, а още по-добре 3/4. Съобразявай и дължината на пироните, аз използвам 23/32 ОСБ и 5/8 бамбуково дюшеме и 1/4 черна мембрана с 1.5 инча пирони. Пироните не закачат изобщо цимента и влизат абсолютно до край. Китайската машинка искаше малко да се пипне(като всяка китайска машинка), но после заработи безотказно. Като се вземе на предвид че е на 1/3 цена от Бостич или Паслоуд...доволен съм. Като привърша ще щракна и някоя снимка.
Re: Преди и Сега
21-06-2011 - 02:08:51
Re: Преди и Сега
21-06-2011 - 16:39:17
Здравейте, аз завършвам апартаменти на чуждестранни собственици от както го напичат те "bulgarian standard" до нивото, което са свикнали да получават в Англия да кажем. Не е върха, защото ме пресират да използвам само евтини материали (най-вече настилките), но стават доста добре за под наем.











Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-06-21 16:55 от Bono_Vox.
Re: Преди и Сега
21-06-2011 - 20:34:51
Банята си е станала съвсем прилична-и да има някой дефект заради кофти материал,на снимките определено не си личи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход