Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лечение на коронавирус

Публикувано от deltatur 
Лечение на коронавирус
29-12-2020 - 20:08:09
Здравейте всички в форума. Жалко до къде стигнахме всеки да се спасява сам. Не им прави чест на докторите да премълчават истината за лечението. Тъй като мой много близък се разболя от Ковид и беше от тежкото състояние си поставих задачата да направя всичко възможно и да проуча всичко от западните протоколи за лечение. И естествено това сработи човека се излекува и съм склонен да споделя информацията си с вас
Най важното от всичко е какда се предпазим

За профилактика

Пийте ИВЕРМЕКТИН ....в момента го има в ветеринарните аптеки под името Пандекс това е българското има и холандско но е малко по скъпо
Пие се по 1мл./50кг от реалното ви тегло по схема 1 ви ден, 7 ми ден, 14 ти ден.....после се почива 14 дни

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Лечение на коронавирус
29-12-2020 - 20:16:39
За да не съм голословенви публикувам директно линка на протокола ако не ви е ясно нещо питайте
[www.google.com]

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Лечение на коронавирус
29-12-2020 - 20:25:57
За тези които не разбират английски ви публикувам един вид превод на най важното


Ивермектин 1мл/50кг по схема
Вит С 3по 500 мг до 10 дни
Вит Д 5 по 400мг до 15 дни
Кверцетин 2 по250мг до 10 дни
Фамотидин 2 по 20мг до 10 дни
Мелатонин 15мг до 10 дни
Цинк 2 по 30мг до 10 дни
Аспирин 100 мг сутрин
Клексан 0.6 мл вечер
Дексаметазон 2 по 4 мг
Бромхексин 3 по 8 на ден до 10дни

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2020-12-29 20:37 от deltatur.
Re: Лечение на коронавирус
29-12-2020 - 20:30:47
Всички тези неща се пият веднага след появяване на симптоми с изключение на дексаметазона който се приема след 6 тия ден от симптомите
Ивермектина се пие веднага при симптомите на 1 и 3 ден после на 6 ти и 8 ми ден .
Аз пия от холандския инжекционен разтвор профилактично тъй като се налага да контактувам много с клиенти, но вие ако желаете може да изчакате този който е за хуманни цели кой ще го пускат уж до средата на януари по аптеките на хапчета


Това е бъдете здрави

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2020-12-29 20:49 от deltatur.
Re: Лечение на коронавирус
30-12-2020 - 09:42:52
Браво бе колега.....
Наскоро и аз го изрових, и го показах на лекар. Гледаше като теле в железница, и се чудеше ние по какви протоколи се лекуваме smiling smiley
Ивермектина се отрича тотално в лекарските среди...
Re: Лечение на коронавирус
30-12-2020 - 14:33:16
Колега лекарите за да отрекът нещо първо трябва да го познават а те въобще нямат хабер от това лекарство което е включено във всички най нови протоколи за лечение в САЩ, Израел, Китай и др.
Много съм разочарован от лекарското съсловие. Това беше работата на Джи питата, те да ръководят това лечение а в болница да влизат само наистина тежки случаи а не както сега хората влязоха от страх

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход