Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Оферта за груб строеж

Публикувано от Geto 
Re: Оферта за груб строеж
17-06-2009 - 22:15:00
Малко инфо за цените на груб строеж:
Става дума за строеж 500м2

От 185Е/м2 до 125Е/м2 като това са цени от фирми не съм търсил бригади в цената е включено всичко до покрив.

По мое мнение всички строители все още се правят на много заети но като цяло повечето привършват обектите и сега яростно търсят нови.
Re: Оферта за груб строеж
22-06-2009 - 21:04:24
И аз ще Ви помоля - информация за строителна оферта на къща, за която чакам да излязат разрешителните документи


Подробности: едноетажна железобетонна къща-85кв.м.,основи-ивични с 0.80м. под кота 0, и о.40м. над кота 0, наземна плоча, 12 колони, зидария-4ки, плоча, надзид, покрив-4скатен, стълби-от кота 0, до тавана, 2 комина. Поздрави *beer*
Re: Оферта за груб строеж
24-06-2009 - 10:47:43
avatar
Скоро завърших строежа на подобна къща -87м2 РЗП,само че на 2 етажа с двускатен покрив без подпокривна плоча.
Инвеститорите ми платиха 30 800лв за грубия строеж-ще публикувам и снимки,като свършим с изолациите... winking smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Оферта за груб строеж
24-06-2009 - 18:51:33
ОК, markk. *beer* Успех ти желая. *ok*
Re: Оферта за груб строеж
24-06-2009 - 20:43:51
korki za 12750 lv.samo trud ste ti q napravq imam brigada ne sam firma rabotq v momenta 5-etajen hotel no go svar6vam.i skoro sam bez rabota,v koq 4ast na bg se namira6.ako iska6 snimki na obekta ste ti pratq.
Re: Оферта за груб строеж
24-06-2009 - 21:35:18
Предстои ми строеж на къща: 90 кв.м основи (може би на 1,50 - чакам геодизията), първи етаж на 90 кв.м.; втори - на 100 кв.м. ; покрив. Моля за оферти, ако може разбити на етап ина работа: основи; корлони; зидария;
плоча;колони; зидария; плоча;.........покрив.
*drink1*
Re: Оферта за груб строеж
24-06-2009 - 22:31:29
val_50 Написал:
-------------------------------------------------------
Моля за
> оферти, ако може разбити на етап ина работа:
> основи; корлони; зидария;
> плоча;колони; зидария; плоча;.........покрив.
>


*drink1* Смисъла е ясен,но последователността е неправилна! Правилния ред е:основи,колони,плоча, и тогава зидария!Масовата практика ,противно на нормите е зидария,колони и после плоча-да се бил връзвал яко зида! *drink1*
Re: Оферта за груб строеж
24-06-2009 - 23:53:00
здравейте всички
вече започнах и аз да събирам оферти и проучвам цените на строителните материали / складовете бетонвъзлите арматурните дворове си я карат постарому
НО ВЕЧЕ ВИЖДАТ КРАЙ НА РАЙ
дадоха ми оферта за бетона НО само информативно когато започна да тегля количества цената е друга и познайте на къде
арматурния двор нямат работа - 0,78 лв кг без ддс желязо със заготовката и можеби бонус транспорта
в склада за строителни материали питам за брамак - дават ми каталог на брамак с цени НО по пощата получавам оферта с 4 лв на квадрат по евтино
вчера получих първата оферта от разговора със строителната фирма ясно се разбра че в момента аз съм единственият който ги е запитал за строеж / готов да строи / и в близко бъдище няма нищо
строителя много ама много ми се зарадва и е готов да започва почти веднага
ето какво общо взето ми оферира
зп-103 м3 , рзп - 216 м3 , четирискатен покрив с 2-3 улами и веранда
71000 лв без ддс
общо взето цената варира 120-150 евро м2
скоро ще пусна офертата на която съм се спрял

успех на всички


*drunk* *beer*
Re: Оферта за груб строеж
25-06-2009 - 12:39:10
eto nqkoi ceni za grub stroej
osnovi 60 lv na kvadrat
parvi etaj 50 lv
vtori etaj 50 lv
pokriv okolo 50 lv v zavisimost ot slojnostta na pokriva.
v momenta brigadata e bez rabota i moje da zapo4ne rabota vednaga.za ka4estvoto moje da se obedite ot nqkoq snimka.
Re: Оферта за груб строеж
25-06-2009 - 14:17:16
alex_ Написал:
-------------------------------------------------------
> eto nqkoi ceni za grub stroej
> osnovi 60 lv na kvadrat
> parvi etaj 50 lv
> vtori etaj 50 lv
> pokriv okolo 50 lv v zavisimost ot slojnostta na
> pokriva.
> v momenta brigadata e bez rabota i moje da zapo4ne
> rabota vednaga.za ka4estvoto moje da se obedite ot
> nqkoq snimka.

Коя година сме-2008 ли?
*xxx*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход