Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвременна българска къща

Публикувано от Abu 
LKK
Re: Съвременна българска къща
05-01-2009 - 20:15:00
Емпоре няма да има, ще го компенсираме с френски прозорци във Възрожденски стил. smiling smiley
Хасансьор, де-факто ми трябва от гаража до първият етаж, ама такова чудо не съм срещал, но съм му предвидил място, като първоначално ще го ползвам като килер, а след това, ако е рекъл Господ ще има и Хасансьор.
Търся бюджетно решение, което да те телепортира от гаража право в кухнята, която е над него. Нямам никакви претенции за представителност, ще се ползва само от постоянните обитатели.
Re: Съвременна българска къща
05-01-2009 - 21:39:15
Важното е да му се остави място, може и никога да не се инсталира. Какви са тези френски прозорци във възрожденски стил??
LKK
Re: Съвременна българска къща
05-01-2009 - 21:55:23
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> Какви са тези френски прозорци
> във възрожденски стил??

Как какви? Естественно на правоъгълничета със златно сечение. :]
tio
Re: Съвременна българска къща
05-01-2009 - 22:21:27
Don Balon izpratih saob6tenie na li4ni.
LKK
Re: Съвременна българска къща
05-01-2009 - 23:18:34
Ами като ще е съвременна къщата, какво ще кажете за тази джаджа?



Re: Съвременна българска къща
05-01-2009 - 23:19:27
tio Мисля че я видях. Това с ролетките, гаражи ли са?? Изглеждат ми на ролетни г аражни врати. Защо не искаш да споделиш "приключенията " си??
Re: Съвременна българска къща
05-01-2009 - 23:23:52
Трябваше да се сетя. След като има френски врати, би трябвало да има и френски прозорци. Само не разбирам как тези прозорци ще заменят емпорето?? Колкото до това роботче, ако си с дюшеме може и да работи, но имаш ли килими- забрави, пък имаш ли и куче като мене, запрятай ръкавите!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-05 23:27 от Don Balon.
LKK
Re: Съвременна българска къща
05-01-2009 - 23:45:33
За роботчето питам защото е Хамеричка технология и там нещо много му се кефят. Дали не си контактувал с щасливи собственници?

А за френските прозорци малко се помайтапих /нали и емпорето е френска измислица, та оттам и алегорията/ Иначе нямат нищо общо и едното не изключва другото.

Дон Балоне, а ти като имаш куче предвиждаш ли му свободен вход/изход от къщата или само със стопанина?
Re: Съвременна българска къща
05-01-2009 - 23:57:24
Кучето не съм го заложил в архитектурния план на "съвремената къща", така че вход-изход няма да има. Това роботче го гледах онзи ден, ама хич не ми вдъхна надежда, не съм разговарял с хора които го притежават, но съм сигурен че доста народ ще се излъже да го купи. Не мога да си спомня, на какво отопление беше се спрял в дома на твоите мечти. Би ли ми припомнил.
LKK
Re: Съвременна българска къща
06-01-2009 - 00:17:41
Камина за кеф и печка/котле на пелети.

Ама как така без куче, нали то е най-добрият ......
А и при съвременното отчуждаване, с кой ще си контактуваш без ангажименти?

Роботчето много ме кефи като концепция. Може би все още е твърде немощно, но възможно е скоро такъв тип джаджи да станат естественна необходимост. Някъде из нета мернах и косачка на подобен принцип.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход