Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сушене на замазка

Публикувано от Naematel 
Re: Сушене на замазка
13-11-2008 - 12:48:13
здравей Gogol, в никакъв случай не мога да кажа, че ползването на професионални влагоуловители е тъпа инвестиция за нови сгради. Това е много важна инвестиция, когато ние стягахме нашето жилище, ако не бяха те до никъде нямаше да стигнем с проветряване зимата, нищо нямаше да съхне - замазка, боя и т.н. Влагоуловителите са изключително необходими и всичките ни клиенти се убедиха в това.
Re: Сушене на замазка
13-11-2008 - 17:15:14
katechnology от къде могат да се купят вашите продукти във Варна и каква е цената на един влагоуловител за домашни цели-къща.
Re: Сушене на замазка
13-11-2008 - 21:44:35
avatar
Ха кажете ми след цялото това съхнене и улавяне на влагата - де ще ги сложите тия уловители?
Според мен си е кофти инвестмънт,поради факта ,че все ще има някой необразован като мен да е в опозиция....
Просто не всеки може да си го позволи друзя......Там е причината гроздето да е кисело....
Язък че сме в БГ.....Другаде щеше да си е шукар.... *ok* *angel* *rose* :loveu: clap:

Чест и почитание
Re: Сушене на замазка
14-11-2008 - 11:37:49
Здравейте г-н Тодоров, може ли да ни дадете Ваш e-mail за да уточним всичко необходимо, тъй като имаме различни модели влагоуловители според големината на помещението, нуждите, за които ще го ползвате; нашият е katechology@abv.bg
Re: Сушене на замазка
14-11-2008 - 13:27:11
avatar
katechnology Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте г-н Тодоров, може ли да ни дадете Ваш
> e-mail за да уточним всичко необходимо, тъй като
> имаме различни модели влагоуловители според
> големината на помещението, нуждите, за които ще го
> ползвате; нашият е
> katechol
> 1;gy@abv.bg
> ;


Мисля си, че е крайно време да спрете с рекламата. Какво ви пречи да си пишете на лични? А, малко уважение към правилата на форума!
Re: Сушене на замазка
14-11-2008 - 17:04:06
извинявам се, не го знаех като опция!
Re: Сушене на замазка
14-11-2008 - 22:29:50
avatar
Ха кажете ми с какво се сушат 8000 м2......Очаквам оферти.... *bow*

Чест и почитание
Re: Сушене на замазка
15-11-2008 - 21:10:05
gogol Написал:
-------------------------------------------------------
> Ха кажете ми с какво се сушат 8000 м2......Очаквам
> оферти....
>
> Чест и почитание
>
> Gogol


8000 м2 какво? Под, стени, таван .....какво ще сушиш? sad smiley
Re: Сушене на замазка
15-11-2008 - 21:21:17
Ябълки. Не четеш ли?? :]
Re: Сушене на замазка
15-11-2008 - 21:40:10
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> Ябълки. Не четеш ли??

Суша и ябълки ,дамаджани и влажно строителство-професионално .Единственото условие за средата е да са затворени прозорците и вратите,да няма течение,особено през периода октомври -април *drunk* По това моят метод се отличава от проветрението-пази ти кръста!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход