Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Первази за врати?

Публикувано от Chilio 
Первази за врати?
04-11-2008 - 17:26:49
Откъде мога да закупя нови первази за врати, трябват ми по-възможност по-широки, за да не трябва да оправям стените като махна старите.
В Бриколаж има едностранен комплект за 35 лв, тоест 70 лв за врата, което ми се стори повече от нормалното. В друга фирма (ателие Луков) пък има обикновени МДФ, 6 см широки, които комплект за от двете страни са 30 лв. Харесах иначе и едни летви в Практикер, които ще свършат идеална работа, но пак ще излезе примерно 45-50 лв на врата...
Идеята е, че вратите съм боядисал с един цвят и имам боята, така че не ми трябват готови с боя или покритие, просто ми трябват подходящи плоски первази (не Г-образни) за да покрия около вратите и да разкарам старите, които са кофти. Трябва ми сравнително спешно, защото до седмица примерно трябва да приключа с боядисването, за да се чисти и да се нанасяме smiling smiley
Re: Первази за врати?
04-11-2008 - 21:25:34
пробвай в магазин за паркет ...первази за паркет ...има плоски с ширина 6см и са окло 7лв на метър което прави около 35-40лв на врата едностранно!
Re: Первази за врати?
05-11-2008 - 08:50:48
Ако ще ги боядисваш купи сачак. 0,6кв.м. ти трябват за да обърнеш от двете страни - 10 метра. Нута и перото се махат с циркуляр за отрицателно време.
Re: Первази за врати?
05-11-2008 - 08:54:21
E, нямам циркуляр и други дърводелски пособия, така че ми трябва почти готово нещо, което само да режа, боядисвам и слагам...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход