Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започнах отначало....

Публикувано от gogol 
Започнах отначало....
06-12-2015 - 12:51:40
avatar
Здравейте! Искам да съобщя на всички заинтересовани,че от 27.11 създадох/отново/ собствена фирма и започвам сагата/отново/ с нови сили и изцяло работейки за себе си.... Ще се занимавам с търговия и дистрибуция на две от известните марки ESHA и VIMATEC за Североизточна България и ще се постарая да реша поне малка част от наболелите проблеми свързани с хидроизолационните покрития. Ще се радвам да получа подкрепата ви и ако желаете да се възползвате от това което зная и съм прилагал на практика във времето. Ще предлагам и монтаж на всички досега използвани от мен системи, както и на всичко ново появило се на пазара....
Благодаря от сърце....

Чест и почитание
Re: Започнах отначало....
17-01-2016 - 00:33:30
avatar
Re: Започнах отначало....
17-01-2016 - 09:58:30
avatar
На 20.01. отварям своята собствена борса във Варна.Ще предлагам изключително и само хидроизолации на фирми ВИМАТЕК и ЕСХА, с малки залитания при запитване и към всички останали разбира се.... Хидроизолационни решения за всички вас....Ще съм базиран в складовата база на бившите Зърнени храни на бул.Ян Хунияди.....Подробности при запитване!*rose*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход