Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОТЛЕТА-ОПИТ

Публикувано от bnm 
bnm
КОТЛЕТА-ОПИТ
09-09-2008 - 07:58:56
Здравейте съфорумци!Много е писано по този въпрос,но аз предлагам тази тема да бъде нещо като обобщение.Нека всеки,който вече си е купил котле и го е ползвал,да каже какво му е котлето и какви са му впечатленията -положителни и отрицателни.Дали вече при употребата му е забелязал нещо ,което си заслужава да се знае,когато се избира котле.Също според мен е важно да се споделят впечатления и от фирмите,които предлагат котлетата-коректност,сервиз и т.н.Благодаря!
Re: КОТЛЕТА-ОПИТ
09-09-2008 - 16:31:02
bnm

Ти още ли не си го купил котелето moody smiley
Re: КОТЛЕТА-ОПИТ
09-09-2008 - 17:33:58
В ЕРАТО не ходи-не коректни! :g: :g: :g:
bnm
Re: КОТЛЕТА-ОПИТ
09-09-2008 - 21:33:03
Не съм.Чудя се между Де Дитрих и Атмос.
Re: КОТЛЕТА-ОПИТ
09-09-2008 - 23:30:49
Кажи моля те, какви са + и - в тези двете, защо се колебаеш?
bnm
Re: КОТЛЕТА-ОПИТ
11-09-2008 - 07:50:43
Какво да ти кажа,нищо не разбирам и сега обикалям по магазините и слушам мнението на продавачите.За атмоса ме дразни,че вратичката им е много ниско и ми препоръчаха да отлея постамент,а котелното ми е готово и не ми се цапа наново,немските пък предлагат някаква джаджа,която контролира температурата и се купува допълнително,което ми звучи добре,защото другите я нямат,което е някак странно.Днес ще говоря с човека,който ми прави инсталацията,да видя той какво ще каже.
Re: КОТЛЕТА-ОПИТ
11-09-2008 - 08:13:43
И аз живо се интересувам от темата защото с тази газ нещо много ни цакат напоследък а дърва има колкото искаш в нашия край. Имаше тук един експерт дето пише слято думите (не знам нарочно ли го прави или е някъкъв нервен тик а може би му заяжда пробела) - Filmatoplo май му беше ника, ама той се появява инцидентно тук там. Потърси неговите постове - там ставаше дума и за някъкви турски много добри (турците разбират от тия работи защото там зимата във вътешноста на страната е много студено). При мен дилемата е струва ли си да се връзвам на пиролизно котле или да си сложа обикновенно а напоследък много хвалят тези на биомаса (пелети), въпреки че това явно не е моя вариант след като има толкова много дърва наоколо.
Re: КОТЛЕТА-ОПИТ
11-09-2008 - 22:50:08
Какво не и наред на природната газ, да не мирише winking smiley
Re: КОТЛЕТА-ОПИТ
11-09-2008 - 23:04:28
avatar
Ivel Написал:
-------------------------------------------------------
> И аз живо се интересувам от темата защото с тази
> газ нещо много ни цакат напоследък а дърва има
> колкото искаш в нашия край. Имаше тук един експерт
> дето пише слято думите (не знам нарочно ли го
> прави или е някъкъв нервен тик а може би му заяжда
> пробела) - Filmatoplo май му беше ника, ама той се
> появява инцидентно тук там. Потърси неговите
> постове - там ставаше дума и за някъкви турски
> много добри (турците разбират от тия работи защото
> там зимата във вътешноста на страната е много
> студено). При мен дилемата е струва ли си да се
> връзвам на пиролизно котле или да си сложа
> обикновенно а напоследък много хвалят тези на
> биомаса (пелети), въпреки че това явно не е моя
> вариант след като има толкова много дърва наоколо.


И аз разпитвам вече 3-4г. Братовчедите в Габрово си купиха "Прити" с водна риза. Не камина, а готварска печка. Само с дърва са- като теб. Доволни са, отопляват 2 ет. , общо 100кв.
Re: КОТЛЕТА-ОПИТ
15-09-2008 - 15:08:35
Ползваме електрическо котле. Супер чисто. Супер удобно, само няколко копчета връткаш. Супер красиво - една хубава метална кутия с големината на компютърните. И. СУПЕР СКЪПО. Миналата зима - декември, януари и февруари - по 600 лв ток /е заедно с бойлерите и готвенето/. Говоря за етаж от 130 кв.м. С една дума - НЕ :g: ПОНЕ ЗА МЕН ТОВА Е БЕЗУМНА ЦЕНА.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход