Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Повдигане на тавани на тавански етаж

Публикувано от IvanW 
Повдигане на тавани на тавански етаж
05-05-2014 - 10:41:24
Здравейте,

имам тавански етаж с прилежащо подпокривно пространство, от който две от 4-те стаи са скосени. Искам да ги изправя и целия покрив и таваните да се направят нови.
Но искам и да повдигна целия таван с около 30 см да са по-високи, и да се направи една тераса над част от покрива.

Питанието е ми е за цялото това преустройство нужно ли да имам план, одобрен от общината и долу горе какви са разходите по изготвянето на такъв план и колко време се чака за одобрение ?

Просто да знам да ли се захващам за тази цялата идея или да се отказвам докато е време.
Re: Повдигане на тавани на тавански етаж
13-05-2014 - 21:20:36
Когато има изменения на конструкцията покрива и др. винаги се налага да се ходи до общината.Но не се знае кога ще има решение за строежа.Много често вече се почва да се ремонтира,и след като е готово се ходи до общината,па кога стане стане.Казвам го защото съм го правил, и ще продължавам да го правя когато ми кажат казва, действай няма време
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход