Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

PVC от АЛУТЕХНИКС ООД

Публикувано от марива 
PVC от АЛУТЕХНИКС ООД
17-01-2007 - 13:32:33
Някой ползвал ли е услугите на тази фирма.МОЛЯ кажете отзиви
централният им офис е в Русе,профили на САЛАМАНДЪР
vila_serafimovo@abv.bg
Re: PVC от АЛУТЕХНИКС ООД
17-01-2007 - 14:01:06
При толкова фирми в София Ви се чудя защо чак някоя от Русе.....? Аз съм производител и не можете да си представите колко хора идват в офиса ни да ни молят да им поправяме дограмите, които са купили особено от фирми производителки, извън София......защото просто не можели да идват чак от ....някъде си , за да им регулират , например вратата.....Не можете да си представите колко са нагли дори някои Клиенти, когато им откажем да пипаме по чужда продукция.....което е напълно в реда на нещата ....май всеки си заслужава съдбата....
Съвет, ориентирайте се към софийска фирма, поне да имате шанс после да ги викате за реглаж , например......

Успех
Re: PVC от АЛУТЕХНИКС ООД
17-01-2007 - 15:16:12
Благодаря,fenster,
а Вие не знаете,че съм от провинцията,и е много трудно да се довериш на някого
без да си видял негово производство с очите си.И за този проблем мисля,за това все ощге питам търся,...А за софийската ЛУКСПЛАСТ нещо?
Re: PVC от АЛУТЕХНИКС ООД
17-01-2007 - 17:04:37
Лукспласт е нова фирма на пазара, като много други.....Жалко е, че напоследък всички се втурнаха да правят прозорци като че ли е нищо особено....Ние нямаме кой знае каква традиция като занаятчийство в тази област.....и ми е трудно да си представя, че всичко върви гладко в тези фирми , както го описват...Недостигът на работници, които да усвоят този занаят в неговите тънкости, е голям, текучеството в тези фирми също не е за пренебрегване, повечето шефове нямат представа от дограма.....Досега са правили например баници или са били просто търговци на дрехи или нещо подобно/познавам такива в бранша..../и изведнъж стават специалисти, нямащи равни на себе си....Ние сме на пазара от 10 г., вече 11г....и не мога да кажа, че всичко върви гладко, работи се с хора и проблеми винаги възникват....Обучаваме ги по 2/3 г. докато въобще схванат за какво става дума.Екипът го градим от много години, влагаме средства , търпение , нерви в обучението им и пак не може да се каже, че всичко е идеално.....
Та затова ме напушва смях като чета във форумите например, колко перфектни са всички, които си правят реклама....Както и да е , изборът е твой.....

Можеш и нашия сайт да погледенеш, ако искаш, въпреки , че ние не работим със Саламандър!

www.rrpfenster.com
Успех!

Референции Sunny Beach
Re: PVC от АЛУТЕХНИКС ООД
02-04-2014 - 12:02:49
Името на фирма Саламандър е известно на много потребители и не се нуждае от реклама. То се явява гарант за качеството на продукцията, за спазването в процеса на производството на всички норми и стандарти на европейския съюз.
Именно името на фирма Саламандър ГМБХ повлия на избора ми при поръчването на изработката на зимна градина към фирма „Алутехникс”ООД, която се намира в Република България, гр. Русе, ул. „Трети март” 46 и която има филиал в гр. Варна, ул. „Опълченска” 12, е-маил:
Фирма „Алутехникс”ООД се представя като официален партньор и единствен представител на „Саламандър” в Република България.
Името „Саламандър” беше решаващо при избора ни на фирма, която да изработи зимната градина.
На 13 септември 2013 г. сключих договор с „Алутехникс” ООД за изработката на зимната градина. При сключването внесох сумата от 3 900 БГН – около 2 000 Евро. Повече от два месеца и половина фирма „Алутехникс”ООД не изработи нищо, дори не направи и чертеж на изделието, нито пристъпи към изработката, нито към монтаж на зимната градина.
Тъй като се възмутих от това, развалих договора с „Алутехникс” ООД и им предложих да ми върнат платения аванс. Управителят Веселин Димитров категорично отказа да ми върне парите. Предположих, че той се опита да си присвои парите ми и бях принудена да се обърна към правоохранителните органи за привличането на служителите на „Алутехникс”ООД към наказателна отговорност.
Мошеническите си действия управителят Веселин Димитров прикриваше под името на Саламандър ГМБХ, като казваше, че парите вече е превел на Саламандър ГМБХ и е поръчал материал.
Действията на служителите на „Алутехникс” ООД и на неговия управител Веселин Димитров позорят името Саламандър зад границите на Германия и нанасят материален и морален ущърб на Саламандър и нейната бизнес репутация.
Изразявам съжаление, че такава уважавана и известна фирма сътрудници с такива мошеници като „Алутехникс” ООД.

Екатарина Сокол
Re: PVC от АЛУТЕХНИКС ООД
03-04-2014 - 07:34:42
Стойте далече от тези некадърници. Алутехникс са пълни неграмотници, и ми отровиха нервите. Платих им близо 16000 лв. за дограма, която със зор отварям и затварям. Идват през 3 месеца да я регулират, сменяха и част от дограмата, без резултат. А имам и съмнение, че профилите са им истински САЛАМАНДЪР. Сега ще се ги съдя, но май са почти във фалит, така че не знам какво ще стане.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход