Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най-грозната сграда в София...

Публикувано от yavorand 
Re: Най-грозната сграда в София...
24-08-2008 - 16:28:23
Мани ги цветове - те се пребоядисват (всъщност, знам ли вече май се премазват). Кажете нещо за приказните овали и настръхналите покриви. С калканите вече свикнахме.
Re: Най-грозната сграда в София...
24-08-2008 - 16:52:41
avatar
Любо Написал:
-------------------------------------------------------
Кажете нещо за
> приказните овали и настръхналите покриви. С
> калканите вече свикнахме.

Стил Мутробарок. Нямам думи........

Re: Най-грозната сграда в София...
24-08-2008 - 17:47:39
Не, не, Вие не разбирате. Тази сграда наживо е много по-ужасна.
Re: Най-грозната сграда в София...
02-09-2008 - 15:01:25
Е, говорейки за цветови комбинации не бива да пропускаме всичките сгради на Аспекти winking smiley
Re: Най-грозната сграда в София...
02-09-2008 - 15:24:56
С две ръце съм "за" сградите на "Аспекти" :}
Re: Най-грозната сграда в София...
04-09-2008 - 05:53:59
Латино Американски стил
Re: Най-грозната сграда в София...
05-09-2008 - 00:35:24
кво ще кажете за охлюва на пътя за драгалевци преди крастовището за симеоново ,,Супер лигав ,,,
Re: Най-грозната сграда в София...
05-09-2008 - 12:38:32
lylys Написал:
-------------------------------------------------------
> кво ще кажете за охлюва на пътя за
> драгалевци преди крастовището за симеоново
> ,,Супер лигав ,,,

Добро предложение.
Мен ме дразни. Нито красиво, нито "умно" - показно безумие (според мен).

Re: Най-грозната сграда в София...
05-09-2008 - 13:03:29
smiling smiley
С две думи това е арх....клозет smiling smiley и цвета - тоалетно жълто,и тоалетно синьо са подбрани с компютър или теЯ жълто и синьо са били у кварталната железария smiling smiley ...а овалите са си типичи за комбинацията: архитекта е виждал една картинка,а строителите друга smiling smiley , прозорците са си класически клозетни т.к. ,че и те са си на мястотоsmiling smiley Всичко е въпрос на стил smiling smiley
Относно идеята за класация, помислете за обратната smiling smiley - За най-красивата сграда в София? - ето това си заслужава да се търси. Сградата която хем е красива архитектулно, хем се ВПИСВА В ЗАОБИКАЛЯЩАТА СЕ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ!
За грозотията тя ни е обгърнала ТОТАЛНО, вижте панелните блокове какви Китеници има вместо фасади и какви садо-мазо експерименти с нормалната естетика представляват.
Наистина София е едно Гето,като обидата е по-скоро за еврейското гето в Рим от 1880,а не за у нас 2008 г. !!! smiling smiley :}
Re: Най-грозната сграда в София...
05-09-2008 - 14:29:52
Обшивката на покривните прозорци е неповтороима! А иначе формата на сграда е уникална наистина. Все се чудв този калкан дето е оставен фронтално...каква ли сграда и в какви ли цветове ще "кацне" там! Предлагам да е в червено и кафяво!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход