Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най-грозната сграда в София...

Публикувано от yavorand 
Abu
Re: Най-грозната сграда в София...
22-08-2008 - 20:01:51
Нещо заби, сори! Нямам време сега, ама ставаше дума за съвети за публикуване на снимки с комерсиална цел. Ако ти се рови, ще се ориентираш. Специално фасадите могат да се снимат без разрешение, ако това става от парк, алея, улица и т.н., а не от вътрешността на сградата и като не се използват помощни средства (стативи, стълби, паравани) ...
Re: Най-грозната сграда в София...
22-08-2008 - 20:25:19
Ей го тоз бисер на посттоталитарния неоромантизъм в цялото му великолепие. Снимката е с лошо качество, тъй като е правена с телефон, който иска може да изпита допълнителна естетическа наслада на място smiling smiley
Спазих стриктно препоръките от сайта на Abu smiling smiley
Слънчев бряг, Свети Влас и прилежащите губернии биха утрепали всяка подобна класация.
Хелп... как да закача картинката?
Re: Най-грозната сграда в София...
22-08-2008 - 20:48:44
yavorand Написал:
-------------------------------------------------------
Хелп... как да закача картинката?

Здрасти,
Директно от твоя комп. тук не става. Трябва да я качиш някъде предварително, да я отвориш и копираш адреса (за някои сайтове, в които влизаш с парола понякога се иска да излезеш и влезеш без паролата). Аз от много години си ползвам Hit.bg за тази цел, ама не знам има ли още регистрации там и е доста дървен, ама става. Сигурно има ограничения (или препоръки) за размера на снимката, ако ще се показва тук, ама jpg на 600-800 точки по голямата ос, би трябвало до мине за начало.
Тук като си пишеш съобщението ще дадеш "Линк" (вижда се само адреса) или "Картинка" за да се вижда тук.


Re: Най-грозната сграда в София...
22-08-2008 - 20:52:06
за мен най грозната е терминал 2 на аерогара софия и прилежащото и пространство.
снимки има в нета при поискване
Re: Най-грозната сграда в София...
22-08-2008 - 21:12:11
Re: Най-грозната сграда в София...
22-08-2008 - 21:13:14
[picbg.net]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-22 21:13 от yavorand.
Re: Най-грозната сграда в София...
22-08-2008 - 21:46:31
Яворе,
Готин ти е телефона.
Голяма е картинката - затова вероятно не се показва читаво тук:
Ето я 800х600 рix:


М-да, разгул на архитектурната мисъл.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-22 21:48 от Любо.
Re: Най-грозната сграда в София...
22-08-2008 - 23:53:17
вие се подигравате , но за дасе сътворят такива сгради и да се комбинират цветове като жълто и синьо се иска нечовешка фантазия...винаги съм се чудел как им хрумват тия извращения на ФАН ШУИто , тва са велики гении на нашето време идеята за сайта е много добра също така трябва да има и класация за , която да гласуваме и да се раздават награди !

току що се връщам от слънчевия бряг и там положението е същото , такива шедьоври не съм сънувал и в най извратените си сънища.... ДОКОГА няма ли да се осъзнаят малко тези безхаберни олигофрени - "архитектите" confused smiley
Re: Най-грозната сграда в София...
24-08-2008 - 14:11:30
Мисля си, че архитектите на се първи в класацията за е*/.
А тези дето поръчват музиката и неистово искат да преперат и инвестират, и обезателно да са "по-големи" от брато, да е невиждано, с нечувани материали - с една дума "връо"!
А архитектите, вероятно, си експериментират срещу заплащане, след години творчески застой. И са си прави, сигурно, като трябва да проектират сграда, а знаят, че по всички техни правила, тя не би трябвало да е там. :g: За мен даже това безумие е по-големия проблем (споменах го по-горе).
Апропо, авторът на темата е архитект. winking smiley
Re: Най-грозната сграда в София...
24-08-2008 - 15:01:13
avatar
Любо Написал:
-------------------------------------------------------
> Яворе,
> Готин ти е телефона.
> Голяма е картинката - затова вероятно не се
> показва читаво тук:
> Ето я 800х600 рix:
>
>
> М-да, разгул на архитектурната мисъл.

Май тази цветова комбинация е последния писък- едно такова безумие довършват до нас, само дето жълтото не подлежи на описание- ще го снимам като имам път. И върху него са орисувани някакви сини и зелени линии..........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход