Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ при ремонт на спалня

Публикувано от mimittoy 
Помощ при ремонт на спалня
15-07-2013 - 11:47:16
Здравейте smiling smiley Правя ремонт в спалнята, но понеже не съм много запозната с ремонтите имам нужда от съвети. Не съм извикала майстори, а приятели който се заеха с тежката задача да направят цялостен ремонт на стая. Последното което е правено е лепене на тапети преди около 5 години. От тогава стаята не е пипана. Вече започнахме. Махнахме тапетите, грундирахме стените, шкурихме старата дъвена дограма и направихме вече 2 ръце гипсова шпакловка - остава трета последна. Въпросите ми са няколко - ще успеем ли да покрием леко изшкурената кафява дограма с бял автоемайллак? Каква боя трябва да купя за стените - Латекс върши ли работа? И ако стаята ми е 34 кв. колко латекс ще ми е нужен. Благодаря ви предварително за отговорите, ще ми бъдат много полезни! Ако имате и други идеи също може да ги споделите spinning smiley sticking its tongue out Благодаря
Re: Помощ при ремонт на спалня
16-07-2013 - 16:37:59
avatar
Привет!
Излишно е да цитирам имена на фирми производители....Това което смятате да правите е правилно - не се притеснявайте ще успеете в ремонта!!!Разходната норма на латекса - зависи какъв е ,не надвишава 0,4 л за 1 м2./финиш/
Лека и спорна работа!

Чест и почитание
Re: Помощ при ремонт на спалня
17-07-2013 - 09:47:04
Благодаря много smiling smiley Надявам се да се справим! : ))))
Re: Помощ при ремонт на спалня
17-07-2013 - 14:36:06
avatar
*ok*

Чест и почитание
Re: Помощ при ремонт на спалня
19-07-2013 - 22:29:51
Напротив трябвало е да се спомене фирми .какъв е този разход 0.400мл за кв.Ами то за 35кв си е на 13л.Един латекс не български с таков количесъво си е над 100лв.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход