Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ-ИСТИНИ И ЛЪЖИ

Публикувано от dkorkinov 
ПВЦ-ИСТИНИ И ЛЪЖИ
18-10-2012 - 08:49:33
Здравейте,предстои ми да поставя цветна ПВЦ дограма на триетажна сграда и от 1 мес. събирам оферти.
На всеки профилите били най-добри,все другите били по-лоши и т.н.Наслушах се на какви ли не глупости и противоречия.За сега клоня към оферта с профили Тисен,но много се озадачих,като на въпроса-"Защо на монтажните лепенки няма никакъв надпис",а другите профили имат,ми отговориха-"за да не се отличавали в/у профила,ако забравиш да ги отлепиш по-дълго време".Малко ми е съмнително да не е менте,защото и Рехау,и Шуко,и Саламандър... все си имат надписи.
Надявам се някой да е наясно и да ме посъветва,как да съм сигурен в покупката,че става въпрос за доста пари към 20000 лв.

Благодаря предварително,Митко.
Re: ПВЦ-ИСТИНИ И ЛЪЖИ
18-10-2012 - 13:26:55
Аз също съм поставил цветен Тисен на къщата ми, миналата година, фирмата (Rrpfenster) обаче вече я няма, както и да е, доволен съм и от дограмата, и от монтажа. Лепенките също нямаха никакви надписи, но не мисля, че това изобщо означава нещо...
Сега съм поръчал още два прозореца и врата, пак цветен Тисен, от една пернишка фирма, Реал, и чакам до седмица да ги монтират.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-18 13:33 от kalin72.
Re: ПВЦ-ИСТИНИ И ЛЪЖИ
19-10-2012 - 01:14:06
avatar
Привет. За дограмите има и може много да се говори. Важното е някой да монтира качествено и да си спазва гаранцията. Иначе другото е почти едно и също. Във определен клас дограмите са горе-долу еднакви. Аз имам стр. фирма и монтираме много дограми на обекти. Препоръчвам на клиентите фирма, която познавам от дълго време. От един и същ човек. Само той ги слага вече от дълги години при нас. Основно Рехау профил със стъкло "четири сезона". Ако искате ми пишете на лична да Ви дам координатите му. За София ст

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-19 10:30 от el.t.
Re: ПВЦ-ИСТИНИ И ЛЪЖИ
21-10-2012 - 10:18:42
Благодаря за предложението за услуга,но аз съм от Габрово.*yes*
Re: ПВЦ-ИСТИНИ И ЛЪЖИ
21-10-2012 - 17:14:24
avatar
Quote
dkorkinov
Благодаря за предложението за услуга,но аз съм от Габрово.*yes*


Ееее, щом сте от Габрово няма да ВИ мисля.

*ok*
Re: ПВЦ-ИСТИНИ И ЛЪЖИ
21-04-2013 - 13:05:10
Здравейте,
аз лично имам 2 жилища и двете са със пвц дограма от тази фирма: дограма. Лично аз съм много доволен от тях. Препоръчвам ги на всички.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход