Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КУХНЯ НА БАЛКОН moody smiley

Публикувано от didona-ko 
КУХНЯ НА БАЛКОН moody smiley
07-04-2013 - 20:18:44
Здравейте форумци, имам нужда от съвет. Купихме стандартна средна гарсониера в панелка и искаме да направим от кухнята детска стая, а за тази цел трябва да изнесем мивката на терасата. Терасата си е остъклена, и печката и хладилника така или иначе са си там, но водата.... идеята ми беше да направим влкючим мръсния канал към улука, но не знам дали е удачно. Ще кача снимки на терасата и кухнята, моля споделете идеи :ami: И ако можете са споделите колко може да ми излезе начинанието ще съм много благодарна


[media.snimka.bg]
[media.snimka.bg]
[media.snimka.bg]
[media.snimka.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-04-07 20:33 от didona-ko.
Re: КУХНЯ НА БАЛКОН moody smiley
08-04-2013 - 17:52:22
avatar
АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО е да си включите обратните води от мивката в улука.

Ако съседите ви разберат какво питате и ви хванат, че сте го направили - няма да се разминете само с мъмрене на етажната собственост

Забравете изобщо за такъв вариант и мислете как с меки връзки да се включите към сега съществуващите тръби за обратни води в кухнята.
Може и да има вариант с промяна на нивата, ако мивката не е на стената точно отсреща на прозореца.



Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-04-08 18:00 от rockwall.
Re: КУХНЯ НА БАЛКОН moody smiley
08-04-2013 - 21:49:34
За улука не става.Ако дадеш план на гарсониерата и по точно мръсния канал ф110 може да се даде по-точен съвет.Ако сте от София мога да мина на място да ви дам някой съвет.Аз от гарсониера от 46 кв направих 2стаен с 2 бани и тоалетни.
Re: КУХНЯ НА БАЛКОН moody smiley
08-04-2013 - 23:30:32

ето план на гарсониерата, дано съм го направила добре. Идеята с улука явно не е удачна, но да кажа честно това си е много честа практика, че дори и при новото строителство. Проблема при нас е че кунята има 2 врати, които няма как де прескочим, а пода е с теракот и изградено подово и сърце не ми дава да го изкъртя. Но ако това е единствения вариант......
Re: КУХНЯ НА БАЛКОН moody smiley
10-04-2013 - 08:45:31
avatar
Майко мила ненагледна.....Какви работи правите бе хора?По добре продай и си купи по голям апартамент - то от боксониера ,четиристаен не става!
Носенето на тежест точно при терасите е силно ограничено при панелките,а при новото строителство,нивелацията за канала ще създава проблеми....
Преглътнете честолюбието и си мийте съдовете в новоизградената детска!Ей,предприемчив човек е българина ей......eye popping smiley

Чест и почитание
Re: КУХНЯ НА БАЛКОН moody smiley
12-04-2013 - 20:56:02
Така като се гледа май-наистина ще трябва да включите мръсната вода в улука.Има и друг вариянт да вкарате вратопрозореца на
хола 1,30 навътре и там да си направите кухнята.Така ще имате 2 стаи ,кухня и тераса.Но тогава трябва да се кърти пода на детската.
За прекарване на тръбата за мръсния канал.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход