Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строеж на американска къща-наблюдател

Публикувано от Geto 
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 04:19:48
Далаверата е повече от велика, но така е май на всякъде sad smiley

Иначе влизал съм в стари къщи, но да ти кажа честно май си зависи най-вече от обитателите. Ако са някои мангали, ако е имало течове които не са отстранени картинката става грозна, но с коя къща не е така, то и Лувъра е смърдял на кочина защото са срали по кюшетата smiling smiley
Трябва обаче да се признае, че тук къща на 20 год. вече се приема за стара и това е показателно winking smiley До преди 15-20 год. се е използвал азбест за изолация, тогава се е смятало, че това е най-добрата и безвредна технология cool smiley :} :g: Аз и за това съм така подозрителен към префалените днес ТИ ама нейсе, всеки си решава smiling smiley
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 08:26:59
Който и да е живял, след 20 год от влагата във въздуха фрейма започва да смърди и мухъла тръгва. Няма лошо да си сменяш къщата всеки 20 год, лошото е, че ти ги продават като истински, а те всъщност са "луксозно бунгало". Сега гледам, че и снобите в бг са хукнали да строят по същия начин.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-21 08:30 от nickhristov.
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 14:15:14
Свят широк, кой както иска да строи, аз ще се държа за добрите стари традиций на възрожденският стил smiling smiley
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 15:06:03
nickhristov Написал:
-------------------------------------------------------
> Който и да е живял, след 20 год от влагата във
> въздуха фрейма започва да смърди и мухъла тръгва.
> Няма лошо да си сменяш къщата всеки 20 год, лошото
> е, че ти ги продават като истински, а те всъщност
> са "луксозно бунгало". Сега гледам, че и снобите в
> бг са хукнали да строят по същия начин.
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 08/21/08
> 08:30AM от nickhristov.


Абе друго си е 20 годишен панел. Имаш си много домашни любимци пълзящи навсякъде. Слушаш съседите как се карат и т.н. все едни желани екстри.
А в мъзето на панелката няма мухъл, нито пък мирише на вкиснато и развалено....
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 15:30:37
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе друго си е 20 годишен панел. Имаш си много

а, ваша воля, щом предпочитате да живеете в картонена къща, а да плащате като за татовите палати... аз, като Гето, карам на монолитно. само се опитах да ви дам информация от първа ръка
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 16:05:28
Хм, лошо! Вчера гледах по новините за млада жена убита както си гледала телевизия на канапето в хола. Някакви се стреляли на улицата и случаен куршум минал през "стената" и утрепал жената sad smiley
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 22:10:15
avatar
Huba-Buba Написал:

> Абе друго си е 20 годишен панел. Имаш си много
> домашни любимци пълзящи навсякъде. Слушаш съседите
> как се карат и т.н. все едни желани екстри.
> А в мъзето на панелката няма мухъл, нито пък
> мирише на вкиснато и развалено....


разбира се, че си е друго, щом обитателите са хора на място! В мазето / пише се с А/, няма мухъл, ако се грижат за него. Ако не няма вкиснати и развалени храни, не мирише-. за разлика от онези къщи, на които само трябва да изключиш климатика и да заминеш за една седмица.
И тъй като, явно, не знаеш, ще ти обясня- панелът е цимент и арматура- там няма какво да мирише......... :}
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 22:11:23
avatar





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-08-21 22:13 от камелия.
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 22:20:14
avatar
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> Свят широк, кой както иска да строи, аз ще се
> държа за добрите стари традиций на възрожденският
> стил


И няма да сбъркаш! Току -що се връщам от "инспекция" на къщата. Тухлена, строена през 1948г. Сега я измазахме с хоросан отвътре, наковахме таваните- дъски 10 см. широки, по 2.5см. дебели. Независимо, че прозорците са широко отворени денонощно, а вратите са откачени, вътре е хладно. И ухае на..........ти го определи,но не на пластмаси......... smiling smiley
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 22:40:37
Да,
nickhristov май направи неудачно сравнение със "стара селска къща". Вероятно визираше по-нова селска къща.
Аз имам впечатления (чудесни) от една 1927г. - кирпич, гредоред.
Уханията (за духа изобщо не говоря) са неописуемо (за моя речник) приятни.
Е, не включвам района на нужника, за да съм честен.
Дворът с разни гадини, мен поне, не ме бърка.
Апропо, дворният аромат присъства и край местните обитатели, а пък са ми приятни и любими... :cry:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход