Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строеж на американска къща-наблюдател

Публикувано от Geto 
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
19-08-2008 - 01:34:40
Надявам се г-н Велчев и бгвилас да следят тази тема. Мисля че има какво да "откраднат". Гето, нама да те уволня, ами направо ще те направя пазч на обекта, та да снимаш без да се притесняваш. clap:
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
19-08-2008 - 02:19:53
Гето, като гледам първия ти постинг е от 10 август, да приемем ли че къщата бе започната(първата копка) някъде 7-8 август???Интересно ми е за колко седмици ще я покрият. Аз предполагам че преди края на септември покрива и дограмата ще бъдат сложени???
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
19-08-2008 - 04:50:40
За по-сигурно нека я сложим от 1 август smiling smiley

Сега с новата длъжност на обекта мога да следя всяка стъпка на нашия бай Златко и ето какво е свършил за цел ден:g:



Това е нещо като мн. тънка "хартия" с някакви влакна и ужасно здрава, няма късане:


Същата "хартия", лице:




Това е за днес smiling smiley
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
19-08-2008 - 04:51:56
И последно за тази вечер-един въпрос:Да допуснеме че квадратурата на този сутерен е 100м2, височината 2.70 от които 2м в земята, колко би ми струвало в БГ, точно както го виждате. Да стените са дебели 30см.
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
19-08-2008 - 04:59:28
Ще оставя www.Гогол.bg да ти каже, ти едва ли очакваш подобен отговор от мен и с правоwinking smiley
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
19-08-2008 - 11:02:13
Мерси, гледам, мисля догодина да направя една лятна конструкция (може и зимна да излезе) около 25-30 м2, като си я сглобя почти сам, събирам възможни решения
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
20-08-2008 - 00:29:00
Няма ли кой да ми каже ориентировъчно цената на горния "басейн"??Толкоз професионалисти има тука. Да разбирам ли че не обичате да давате конкретни цифри? Поне дайте граници-ОтХ ДоУ!!
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
20-08-2008 - 00:34:17
Лошооо, Гогол се мести sad smiley
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
20-08-2008 - 00:45:55
Ами Николов и той ли се мести? Давай новите снимки, поставиха ли напречните греди за пода? Гето, там на гредата където е стъпила в/у бетона и е заварена, най вероятно ще използват конзоли за да стъпят напречните греди!!!Ако имаш възможност снимай добре тези конзоли.
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
20-08-2008 - 00:51:45
За Николов дали се мести не знам, но е лето и дето се вика "Ден-година храни", така че търпение му е майката.

Сутринта ги сложиха гредите, но фотографийте после smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-20 00:55 от Geto.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход