Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фирма Profil МОШЕНИЦИ И ИЗМАМНИЦИ

Публикувано от djdjreni 
Фирма Profil МОШЕНИЦИ И ИЗМАМНИЦИ
23-07-2012 - 11:56:18
Пиша тук, за да споделя с хората, които искат да слагат алуминиева дограма. Не ползвайте услугите на фирма Profil Сложиха ми алуминиева дограма на терасата и при първия дъжд даде конденз. От тогава съм им звъняла най-малко 30 пъти, в началото ми даваха обещания, че при първа възможност техен служител ще посети адреса , за да смени стъклопакета, казваха, че имат много работа и да съм търпелива, след което ме забравиха. В последните 3-4 месеца звънях на тяхна служителка Борислава, която всеки път лично ми обещаваше, че ще ми върне обаждането веднага щом провери случая, но това никога не се случваше и се налагаше отново и отново аз да й звъня. Накрая най-нагло и безцеремонно ми заяви, че гаранцията ми вече е изтекла и трябва да си заплатя смяната на стъклопакета.
Правете си сами изводи за тази фирмичка. Аз лично дълбоко съжалявам, че им се доверих. Това е сайта на фирмата [www.profil-bg.com] не им се доверявайте
Re: Фирма Profil МОШЕНИЦИ И ИЗМАМНИЦИ
23-07-2012 - 19:35:08
И на мене при всеки дъжд ми се запотяват стъклата на колата, ама от Мерцедес ми казват, че е нормално и въоще даже не ми обещаха да ги сменят. Ти поне 3-4 месеца си живяла с надежда
Re: Фирма Profil МОШЕНИЦИ И ИЗМАМНИЦИ
17-10-2012 - 21:11:36
Здравейте,предстои ми да поставя цветна ПВЦ дограма на триетажна сграда и от 1 мес. събирам оферти.
На всеки профилите били най-добри,все другите били по-лоши и т.н.Наслушах се на какви ли не глупости и противоречия.За сега клоня към оферта с профили Тисен,но много се озадачих,като на въпроса-"Защо на монтажните лепенки няма никакъв надпис",а другите профили имат,ми отговориха-"за да не се отличавали в/у профила,ако забравиш да ги отлепиш по-дълго време".Малко ми е съмнително да не е менте,защото и Рехау,и Шуко,и Саламандър... все си имат надписи.
Надявам се някой да е наясно и да ме посъветва,как да съм сигурен в покупката,че става въпрос за доста пари към 20000 лв.

Благодаря предварително,Митко.
Re: Фирма Profil МОШЕНИЦИ И ИЗМАМНИЦИ
19-10-2012 - 01:17:37
avatar
Къде дава конденз? Вътре, във стъклопакета, или отвън - по стъклото?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход