Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам съвет за нещо от Вас....!

Публикувано от gogol 
Re: Искам съвет за нещо от Вас....!
08-08-2008 - 19:05:42
Внимавай да не паднеш от тези покриви опасни са.
Керемидите чупливи.... smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Искам съвет за нещо от Вас....!
08-08-2008 - 19:26:42
avatar
Няма проблемос приятелю....
Правя само плоски покриви - тук там по някой скатен... :] :loveu:

Чест и почитание
Re: Искам съвет за нещо от Вас....!
12-08-2008 - 14:44:27
Имаме стара кирпичена къща на село. Едната и стена е на границата със съседен имот, двор в който никой не живее.Поради много причини, от там започна да навлиза влага през кирпича в стаите / къщата е на ниво 30 см над земята/ и мазилката се рони. Въпроса ми е как можем да направим изолация- външна- на стената, ниско долу, за да няма влага. Знаем, че се слага рабицова мрежа и се маже с пясък, цимент и вар, но това достатъчно ли е? ако някой знае да каже. Благодаря. moody smiley:
Re: Искам съвет за нещо от Вас....!
12-08-2008 - 18:58:57
avatar
Привет!
Проблем се явява тук нестабилната основа ....Не ми е познат вариант в който да се изолира кал...!?!
Иначе измазването става с вароциментов разствор, рабицова мрежа и кал естествено...../това за финиш/
Все пак ми минава една идея - може ли да помоля за снимки или по добро описание - това с кирпича ми е малко все пак....smiling smiley :]

Чест и почитание
Re: Искам съвет за нещо от Вас....!
13-08-2008 - 08:38:45
Сега не разполагам със снимки, но ще направя и следващата седмица ще ги публикувам.Дали върху тази замазка може да се залепи полизол, разбира се долу на 20-30 см от земята нагоре и 10-20см под нивото на земята, към основите и после този изкоп да се зарие.Поне така сме виждали по новите строежи.Дали става? moody smiley:
Re: Искам съвет за нещо от Вас....!
13-08-2008 - 17:45:56
avatar
Не ви съветвам върху нестабилна основа да лепите каквото и да е.....Просто ще си хвърлите и парите и труда на вятъра....
По добре дренирайте и отстранете влагата от стената - ще видите че ще има ефект... :]

Чест и почитание
Re: Искам съвет за нещо от Вас....!
14-08-2008 - 09:12:33
Благодаря за съвета smiling smiley
Re: Искам съвет за нещо от Вас....!
14-08-2008 - 21:21:29
avatar
smoking smiley

Чест и почитание
Re: Искам съвет за нещо от Вас....!
16-08-2008 - 01:45:35
HIDROTO GARANCIA 6TE TRIBVA DA SE NARANI NIAKUDE ZA DA MOJE TEZI GREDI DA SE HVANAT ZDRAVO ...IMALI OPCIA NA NIAKOLKO MESTA DA SE RAZKRIE I POSLE NANOVO DA SE ZA6IE TAM ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход