Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

фирма за дограма "Братя Градеви"

Публикувано от търсещ 
търсещ
фирма за дограма "Братя Градеви"
22-05-2006 - 17:48:58
Някой от вас има ли впечатления от фирма "Братя Градеви" - работят само с ПВЦ-дограма Gealan , внасяна от Германия (не е менте от Турция и пр.).

Освен на бул. "Христо Ботев" 111, имат офис и на "Патриарх Евтимий" 59 (фирма "Alsky"winking smiley.

Интересува ме дали дограмата е добра, и дали работят качествено.
Chiara
Re: фирма за дограма "Братя Градеви"
18-06-2006 - 20:45:03
Firma Alsky - na Patr. Evtimii" - beshe otdelna firma - v posledstie sa napravili obsta firma s firma Br. Gradevi.


Firma Alsky praviha dogramata v mojat apartament - Tyssen - mnogo sam dovolna. Preporach gi na moi prijateli - bjaha sasto dovolni ot rabotata im.

Sega otnovo poiskah oferta ot tjah - za drug apartament - predlojiha mi Gealan . Az sasto niamam predtsva ot kachestvata na dogramata, edinstveno - che bjah dovolna ot raboitata na firma Alsky. Kak e sega novata firma - ne znam.
I az tarsia informazija.
A takava forma v Germanija - Gealan - ima .
Ako v posledvtvie ste sabral poveche informazija, molia, pishete.

Re: фирма за дограма "Братя Градеви"
18-01-2008 - 14:28:06
Бягайте далеч от фирма Алскай(Братя градеви) монтират Gealan , до монтажа са супер, НО ако не дай си боже ви се разхерметизира някой от стъклопакетите, нямат никакво намерение да спазват гаранцията, която дават от 5г!!! А след разправии по телефона и съгласие от моя страна да заплатя профила и обещан монтаж след 3-4 дни, ден преди монтажа отказаха дори да го сменят. Казаха "потърсете друга фирма за да ви сменят профила". Много "коректна" фирма, дано някой не е направил същата грешка като мен.
Re: фирма за дограма "Братя Градеви"
22-01-2008 - 14:40:34
Алскай и Братя Градеви са едно и също, кой знае защо е тая потайност, че зад двете фирми стоят едни и същи собственици. Всъщност това е типична практика у нас, една и съща фирма с много офиси с различни имена на фирми....от кого се крият...???
А тези наистина работят с Gealan, но профилът за нашия пазар се прави в Румъния, голям завод ...., не че има значение, ама те не го казват!И на мен не ми допадат, всичко обещават, ама май не става точно толкова перфектно, както разправят в офиса им!Много лъскави отвън....ама отвътре .....?Мои приятели, поръчали при тях, също нещо не се разбраха по отношение на рекламации след това!
Re: фирма за дограма "Братя Градеви"
22-01-2008 - 15:28:05
Аз лично съм много доволна - и от дограмата, и от тяхната коректност като фирма .
Re: фирма за дограма "Братя Градеви"
22-01-2008 - 17:09:01
avatar
Поинтересувайте се от системата на VEKA ....
.... и пишете на кирилица!!!!!!!!!!
Re: фирма за дограма "Братя Градеви"
23-01-2008 - 10:17:10
хе-хе, доволен, аз бях доволен до миналата седмица, когато обаче се наложи да направят нещо, от което не печелят.... губи им се цялостната картинка. Губят си потенциалните клиенти, които биха получили от доволни настоящи такива. Има една еврейска поговорка "доволен клиент води един нов, недоволен гони 10". Имат си доста клиенти явно в момента и не ги интересува толкова дългосрочнен план.

пс. само за информация - стъклопакета който те щяха да ми слагат и отказаха , друга фирма ми го изработиха и монтираха на 2/3 от тяхната цена winking smiley
Re: фирма за дограма "Братя Градеви"
24-01-2008 - 12:59:45
Да споделя и аз преди да сложа дограма бях за офиса им на Хр.БОТЕВ и ми наприви лошо впечатление прекалените суперлативи с които се хвалеха и пренебрежителното отношение към останалите. Другите са "ТУРСКИ" - Саламандер, Комерлинг, Тисен, а пък българския боклук да не говорим. Качестовото на мострите им само, ако сте забелязали е трагично/то като не можеш свестна мостра за шоу рум да си направиш преставете клиентите какво получават/. Сложих си на Комерлинг и не съжелявам изобщо стойността беше идентична, пък и като чета по форума моите избраници се справиха отлично. На Пиротска 61 е фирмата - "питаи патило не старило" - много са точни и коректни.
Re: фирма за дограма "Братя Градеви"
24-01-2008 - 15:56:14
При толкова много фирми за дограма, Братя Градеви май е последният избор!
Много лъскав офис, но наистина много лошо говорят за всички други профили и фирми, все едно само те са вещи....стигаше ми отношението им в офиса само , за да не си поръчам дограма при тях! Освен това аз често ходя в Германия и по проучванията ми там, ми предлагат най-често Thyssen, Veka, Schueco като едни от най-добре издържаните в техническо отношение. За Gealan не съм чувала нищо, освен че е немски, но произвеждан от началото на 90-те години в Румъния.
Re: фирма за дограма "Братя Градеви"
02-07-2011 - 11:47:30
Изненадан съм от постингите на aleksb, Марто и Валина, понеже съм работил и във фирма “Братя Градеви”. “Братя Градеви” възникна от “Алскай”, защото това име е по-точно и по-атрактивно. След създаването на “Братя Градеви”, “Алскай” просъществува още малко, докато не изтече договора им за офиса на “Патриарх Евтимий”. След това останаха само “Братя Градеви”, с офис на “Христо Ботев” 111.

“Вижте качеството на мострите им само …” – пише Марто 1515. Но в София няма по-просторен и по-хубав офис и с по-хубави мостри от офиса и мострите на “Братя Градеви”!

“Нямат никакво намерение да спазват гаранцията, която дават от 5 г.” – пише aleksb. И това не е възможно. “Братя Градеви” не са гаражна фирма, и през ум не може да им мине да не спазват гаранциите! Ако стъклопакетът е бил разхерметизиран и в гаранция, “Братя Градеви” биха го заменили безплатно и без всякакви уговорки. Тогава защо на aleksb му е трябвало да плаща на друга фирма да му го смени? Защото или не е бил в гаранция, или не е бил разхерметизиран, а счупен от някого.

“Братя Градеви” са работили и работят с всякакви профили – и с алуминиеви, и с ПВЦ. Но предпочитат “Гелан”, както и всяка фирма си има предпочитан профил – защото и настройката на машините им, и квалификацията на работниците им е най-добра за работа с този профил. А профилът е много хубав, има го в десетина разновидности – с различен брой камери, за различни – двойни и тройни стъклопакети, с дебелина на стъклопакетите от 24 до 40 мм, за удовлетворяване на различни изисквания и на различни цени.

Обикновените поръчки – за нормални врати и прозорци, се изпълняват от “Братя Градеви” от воле. Но “Братя Градеви” са фирма, която се заема и с нестандартните поръчки, тези от които другите фирми се отказват поради тяхната сложност и възможни проблеми – покривни конструкции, зимни градини, нестандартни форми на тераси, покриви и балкони, различни видове парапети. При тяхното изпълнение понякога може да възникне проблем, но винаги краят е успешен.

В един или два дни от седмицата, според нуждата, една от монтажните групи на “Братя Градеви” работи по отстраняване на рекламации. И не само по монтираните от нея дограми – търсят я и клиенти, на които монтажът е извършен от други фирми. Но понякога, разбира се, ако дограмата е от бог знае какъв профил, ако я е монтирал бог знае кой и бог знае как, ремонт на такава чужда дограма може и да откаже.

“Братя Градеви” са коректна фирма. Желателно е обаче и клиентите да се вслушват в съветите на служителите от офиса и монтажниците от фирмата. Защото и за фирмата няма нищо по-хубаво от това: да не възникват проблеми и клиентът да остане доволен!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход