Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

монтиране на ламинат на колани

Публикувано от САХИБ 31 
монтиране на ламинат на колани
11-06-2012 - 15:09:37
avatar
Здравейте! Някой монтира ли стар тип ламинат на колани? Моля телефони и цени за една стая в София. Пишете ми на лични. Благодаря!
Re: монтиране на ламинат на колани
11-06-2012 - 16:04:38
Тази технология няма живи съученици.Изобщо такива ламинати не се произвеждат от поне 10 години.Подобен ламинат ползвах у нас вместо ламперия горе-долу тогава и вече си бяха екзотика-магазините ги разпродаваха на беценица,защото масовото производство вече беше със сглобка,а не с лепене.Идеята да си сложиш на пода отлежал 10-годишен (минимум) ламинат е изключително тъпа.До 1-2 години пак ще трябва да и правиш пода на тая стая.
Re: монтиране на ламинат на колани
11-06-2012 - 18:53:18
avatar
Quote
salvador
Тази технология няма живи съученици.Изобщо такива ламинати не се произвеждат от поне 10 години.Подобен ламинат ползвах у нас вместо ламперия горе-долу тогава и вече си бяха екзотика-магазините ги разпродаваха на беценица,защото масовото производство вече беше със сглобка,а не с лепене.Идеята да си сложиш на пода отлежал 10-годишен (минимум) ламинат е изключително тъпа.До 1-2 години пак ще трябва да и правиш пода на тая стая.
Дали не са ме излъгали тогава, че се монтират на колани? Цвета е череша и ламината е на 5-6 години. Има улеи мъжки и женски, но ми обясняваха, че се редят успоредно нещо и т.н. Така ми седи и предпочитам да го поставя в стара къща. Та ако има някой запознат, да се обади.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход