Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПРОБЛЕМ С БИТУМНИТЕ КЕРЕМИДИ ПОМОЩЩ

Публикувано от ShugiRs 
ПРОБЛЕМ С БИТУМНИТЕ КЕРЕМИДИ ПОМОЩЩ
03-05-2012 - 03:03:43
ЗДРАВЕЙТЕ ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ С ПОКРИВА МИ ОТ БИТУМНИ КЕРЕМИДИ ПРАВИХМЕ ГО ПРЕДИ 5 ГОДИНИ НО СЕГА РАЗБИРАМ ЧЕ НЕ Е НАПРАВЕН ПРАВИЛНО И ЗА ТОВА ИМАМ МНОГО ПРОБЛЕМИ ПРЕЗ ЗИМАТА И ЛЯТОТО. ПРОБЛЕМА Е ЧЕ НЯМАМ ВЪЗДУШНО ПРОСТРАНСТВО НАПРАВО ВЪРХУ ГРЕДОРЕДА ОДАРИХМЕ ПЛОСКОСТИТЕ СЛОЖИХМЕ МОШАМАТА И ОТ ГОРЕ БИТУМНИТЕ КЕРЕМИДИ МЕЙДУ ГРЕДИТЕ ИМАМ ВАТА ОБЩО ВЗЕТО Е ТОВА .ЗИМАТА ПРОБЛЕМА МИ Е ЧЕ КАТО ОТОПЛЯВАМ СТАИТЕ РАЗТАПЯМЕ СНЕГА НА ПОКРИВА И СЕ ЗАЛЕДЯВА НА ОЛУЦИТЕ КАТО СТИГНЕ А ЛЯТОТО Е СТРАШНА ЖЕГА ДАИТЕ МИ СЪВЕТ МОЛЯ КАК ДА ГО ОПРАВЯ ПО БЕЗБОЛЕЗНЕННО АКО МОЖЕ *tired*
Re: ПРОБЛЕМ С БИТУМНИТЕ КЕРЕМИДИ ПОМОЩЩ
03-05-2012 - 03:07:59
НЕ МОГА ДА ВКАРАМ СНИМКИ ДА ВИ ПОКАЖА НЯКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ ОТ КАДЕ АКО МОЖЕ И НЕ МОЖАХ ДА ВИДЯ НИКАДЕ КАК СЕ ОСТАВЯ МЯСТО ЗА ВЪЗДУХА ДО ОЛУКА



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-03 03:11 от ShugiRs.
Re: ПРОБЛЕМ С БИТУМНИТЕ КЕРЕМИДИ ПОМОЩЩ
03-05-2012 - 11:32:02
Очевидно проблема не ти е с битумните керемиди, а с изолацията - твърде недостатъчна е. А за битумните е добре да има вентилираща междина между тях и изолацията, поне 3-4 см въздух, иначе се нагряват доста през лятото и им се съкращава живота. Освен това изолацията няма накъде да диша и да съхне от пари които са достигнали до нея. Може и това да е проблема - ако ватата е навлажнена - все едно няма изолация.
Аз също съм с битумни керемиди, изолация 25-30 см вата и е ок - през лятото хладно а зимата топло.
И между другото в нета писането с големи букви е равнозначно на крещене.
Re: ПРОБЛЕМ С БИТУМНИТЕ КЕРЕМИДИ ПОМОЩЩ
03-05-2012 - 11:51:08
понеже покрива не е малък около 200 квадрата мислех да смъкна тия битуми пробвах като се нагреят от слънцето се разлепят и да одаря на 2 реда шипките както е показано с плоскости и мушама и пак да ги наредя няма ли да е достатъчно
Re: ПРОБЛЕМ С БИТУМНИТЕ КЕРЕМИДИ ПОМОЩЩ
03-05-2012 - 12:32:25
avatar
Веднъж махнати керемидите стават за коша......Увеличи си топлоизолацията отдолу и ще видиш значително подобрение

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход