Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ъглов монтаж на хидромасажен душ панел :-[

Публикувано от valsodar 
Ъглов монтаж на хидромасажен душ панел :-[
03-04-2012 - 10:32:05
avatar
На майсторите привет от мен и един простичък въпрос - Как се монтира хидромасажен душ-панел в ъгъла на банята?

Почти всички търговци на хидромасажни душ-панели в хор твърдят, че предлаганите от тях модели за стенен монтаж могат да се монтират в ъгъл на помещение, стига за целта да се използва планка за ъглов монтаж (???!) , която я имало в почти всички железарии.
Единственото, което може да попречи на монтажа е стърчащи встрани на панела бутони и душ-слушалки, с което се съгласявам.

Проблемът ми е в това, че питайки търговците - проблем няма - просто трябва да си намеря планката, а питайки на много места за такава, продавачите ме гледат като извънземно, без да са наясно каква е тя??! Това ми се случи вече неведнъж и съм в потрес.

Та питането ми е основно следното - Някой адаптирал ли е хидромасажен панел за стенен монтаж към монтаж на ъгъл с подобна планка и как точно го е направил?

Има ли някакви особености в нея, (форма, отвори, захващане), как точно изглежда и дали ако няма фабрично изработена такава, ( нещо в което започвам да се убеждавам), как може да се приспособи друга планка за целта, имайки в предвид, че двете стени на банята са под ъгъл от 45' спрямо гърба на душ-панела?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ъглов монтаж на хидромасажен душ панел :-[
04-04-2012 - 21:09:05
Ми... самия панел трябва да си е предвиден за ъглов монтаж. В комплекта си има ъглови планки и такива за монтаж на права стена. Всяко побългаряване остави!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход