Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Монтаж на топлоизолация и мин. мазилка със скеле до 10 етажа на сгради от 1000 до 8000кв.м. Изработка и монтаж на дограма

Публикувано от darkside 
Монтаж със скеле на ТИС и мин. мазилка на старо и ново строителство. Изработка и монтаж на ал. и ПВЦ дограма, бонд. Атрактивна цена!
Консултация по темата.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-27 17:58 от darkside.
*drunk*smoking smiley

Чест и почитание
darkside..стратег си,няма спор-изчака всички да фалират и се хвана със строителство....
Quote
salvador
darkside..стратег си,няма спор-изчака всички да фалират и се хвана със строителство....
Не съм ги чакал мноу , майна. Те си фалираха по естествен път.... ..........Мисля, че скоро ще е хит в бранша, ако не осерат и тва начинание от алчност. Така или иначе изолацията и хубавата дограма е удачен еднократен разход на фона на поскъпващите енергии, чиято цена ще е Х+ през следващите години.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-28 13:09 от darkside.
Почти всички...smiling smiley
www.sechkov.com
От сега ти казвам,че в тоя вид,дето си я представяш,тая работа няма да стане.Да не се чудиш после защо и как не е станала...
Как да го разбираме туй "Атрактивна"? С какво толкос смяташ да ни впечатлиш? Защото ще го направиш както с една подозрително ниска цена така и с потресаващо висока? Де кажи я таз атрактивна цена да я видим пък сетне ще си бабрим, майна.
Ейй, луд умора няма.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Quote
Geto
Как да го разбираме туй "Атрактивна"? С какво толкос смяташ да ни впечатлиш? Защото ще го направиш както с една подозрително ниска цена така и с потресаващо висока? Де кажи я таз атрактивна цена да я видим пък сетне ще си бабрим, майна.
Ейй, луд умора няма.
Не смятам, че съм луд. Става дума за големи квадратури при държавните поръчки, кратки срокове на изпълнение, работа само с един р-р EPS. Не се гони нивелация, а равни стени поради еднаквия р-р EPS. Но при старото строителство отклоненията са малки, допустими. При новите сгради поради "качествената" зидария и бетон картината е различна. Там вече буквално проявявам скулптурни способности. Над някои фасади дълго размишлявам как да постигна фигура с правилна геометрична форма. Чудеса съм виждал! Особено 2007-ма, 2008-ма!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-02 12:34 от darkside.
Quote
Geto
Как да го разбираме туй "Атрактивна"? С какво толкос смяташ да ни впечатлиш? Защото ще го направиш както с една подозрително ниска цена така и с потресаващо висока? Де кажи я таз атрактивна цена да я видим пък сетне ще си бабрим, майна.
Ейй, луд умора няма.
Цената варира за квадратури над 1000кв.м. от 15.40 лв/кв.м. до 18лв. в зависимост от сложността на изпълнение, квадратурата и изискванията на инвеститора (при 18лв. е с включен наем скеле). Цената е без ДДС. Разликата в качеството и цените на материалите вече не са големи. Аз купувам директно от производителя. Разлики има при мазилките и в качеството и в цените. При тях хубаво и евтино няма. Има среден компромисен вариант.
Мога да отбележа,че цените стават - дадоха ми подобни преди около 5 дни,но аз естествено не се съгласих......
И то само заради инат - просто този който ми ги даде не ме кефи.
Бих се обзаложил,че и при по малки квадратури ти излиза сметката - не се притеснявай да го пишеш.
Не е серозно да нямаш собствено скеле щом само с това се занимаваш ,което лично мен ме притесни,но пък ти си знаеш сам....
Успех желая!

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход