Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Врата за промишлено помещение

Публикувано от MeXaHuK 
Re: Врата за промишлено помещение
27-07-2008 - 00:31:17
avatar
предимно от www.assist.bg те си ги произвеждат и съм им виждал производствения процес. но те са термоизолирани - не са много евтини. Изобщо с евтините е голям кахър - демонтирал съм досега около 30-35 врати по разни гаражи, автосервизи и тем подобни, които са поспестили от някой детайл и сетне - дваж пари... а те се печелят така трудно напоследък... Купувам и от Пловдив и от Бургас, но малко по-различни...
Re: Врата за промишлено помещение
27-07-2008 - 13:32:08
avatar
И що не си направите един шлайфан бетон както в Практикер например и да си живеете живота?С мозайка става почти чудесно,но постоянните струи с вода я разкъртват за около година....
Има стотици решения за подови покрития - кажете за каква квадратура става на въпрос и ще посмятам малко за да ви кажа как ще ви излезе.... :]

Чест и почитание
Re: Врата за промишлено помещение
28-07-2008 - 15:01:13
Площа ми е около 100м.кв.Гогол съгласен сам за шлайфаният бетон но като гледам точно над мен построиха ЦБА и целия паркинг го направиха шлаифан бетон незнам каква е причината но всичко се напука .Опитвам се да се сетя как ще изглежда този бетон след първата зима.Какво ще кажеш за гранитогреса.
Re: Врата за промишлено помещение
28-07-2008 - 15:52:13
n.nikoloff.Благодаря за информацията разгледах ги ще званя да видя как са цените .
Re: Врата за промишлено помещение
28-07-2008 - 18:58:37
avatar
Привет,това с пропукването е неспазване на технологията - не е от самият бетон или от шлайфа.....Става си доста читаво - мен лично нищо не ме притеснява относно полагането и се чудя как "Специалисти" го оставят да стане като на дърта баба петите..... :}

Чест и почитание
Re: Врата за промишлено помещение
30-07-2008 - 12:54:13
Re: Врата за промишлено помещение
30-07-2008 - 13:58:44
При големи площи и при спазване на технологията пак се пука. Лошото е ако пукнатините са повече от 5 мм.

Растителна защита - съвети

Склад под наем - 400 кв.м.
Warehouse for rent in Bulgaria
Re: Врата за промишлено помещение
01-08-2008 - 15:13:26
Въпреки всичко си мисля че от мозайката или мрамора по зраво нема.
Re: Врата за промишлено помещение
01-08-2008 - 18:31:16
avatar
Аз ли се бъркам нещо.... - заглавието беше за врата, май.... smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход