Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся майстор за ремонт на таван

Публикувано от xaerial 
Търся майстор за ремонт на таван
20-07-2011 - 14:26:08
Става дума за наводнен таван - предполагам една шпакловка ще е достатъчна ... Засега удрям на камък с фирмите, които се занимават с довършителни или цялостни ремонти - графиците им са препълнени до септември-октомври ... Всякакви оферти приемам на: xaerial(at)abv(dot)bg

*beer*
Re: Търся майстор за ремонт на таван
20-07-2011 - 15:34:11
Колко наводнен?
И какво е текло там?

Имам известен (лош) опит с наводнени тавани.Не станаха лесно нещата.Доста риене и прешпакловане падна...
Re: Търся майстор за ремонт на таван
20-07-2011 - 16:14:06
целия е на лекета и подпухнал ... ще гледам да пусна снимки в най-скоро време
Re: Търся майстор за ремонт на таван
20-07-2011 - 16:29:37
Няма какво да го гледам...започвай да риеш...Всичката шпакловка долу или поне там,където е на видими петна.При мен беше комбиниран теч от баня на съсед и покрив...рих като ненормален дни наред,към 50 квадрата,сантиметър по сантиметър...Преди това пробвах само с частични ремонти-само най-грубо лекьосаните места и отгоре латекс.Месец два и гнусотията избиваше върху латекса.Не си играй и ти с глупости-гипсът е порест и задържа всичко,което влезе в него.Заради свойството да променя влажноста си много бързо,след това започва постепенно да "изнася" боклука от порите с влагата.Което трае с години...
Re: Търся майстор за ремонт на таван
20-07-2011 - 16:50:50
Благодаря много за съветите! Но нямам абсолютно никакъв опит с ремонтите, още по-малко пък време да се занимавам с тоя таван ... Затова съм пуснал и тема с конкретно питане - надявам се да се намери някой, който да се заеме със задачата smiling smiley
Re: Търся майстор за ремонт на таван
20-07-2011 - 17:06:22
Само да вметна, че тавана отдавна е наводняван сега е сух, няма теч...Просто е на петна...
Re: Търся майстор за ремонт на таван
20-07-2011 - 17:28:55
Именно...и аз си мислех,че няма значение.
Мръсотията е влязла с водата,когато е бил мокър.Водата се е изпарила,останала е мръсотията.Сега ако боядисаш отгоре,ще избие...
Re: Търся майстор за ремонт на таван
21-07-2011 - 10:11:11
Намерен!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход