Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

фирма за сондажи

Публикувано от mehudi 
фирма за сондажи
09-09-2010 - 13:53:19
здравейте,

трябва ми сондаж - около 40-50 м, в района на битака (малашевци) в софия. моля да препоръчате сондьор/фирма за сондажи.

предварително благодаря
Re: фирма за сондажи
09-09-2010 - 23:39:15
Мехуди, като намериш сонда би ли могъл да покажеш малко информация за цени, какво правят и т.н.? Благодаря

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: фирма за сондажи
10-09-2010 - 00:32:35
...ми...дупчат...ко да правят...
За съжаление знам сондьори само в противоположния край на града.Цените много зависят какво се дупчи.Има тарифи и по 120-130 лева на метър.
Re: фирма за сондажи
10-09-2010 - 22:45:50
Quote
Geto
Мехуди, като намериш сонда би ли могъл да покажеш малко информация за цени, какво правят и т.н.? Благодаря

ok
Re: фирма за сондажи
26-10-2010 - 16:33:33
препоръчвам ти тази фирма: [kalmobg.com]
Re: фирма за сондажи
26-10-2010 - 16:54:24
На мен веднъж ми се наложи да търся фирма за сондажи и един познат ми препоръча "Калмо" ООД. Кази ми, че много професионално си вършат работата. Свързах се с тях по телефона (има го на сайта [kalmobg.com]). Останах много доволен от свършената от тях работа.
Re: фирма за сондажи
08-11-2010 - 14:37:11
Quote
Geto
Мехуди, като намериш сонда би ли могъл да покажеш малко информация за цени, какво правят и т.н.? Благодаря

започвам да дупча след като направя ограда (до седмица-две). цените варират яко, струва си или да имаш свестен консултант или да инвестираш време в самообразование, иначе май те пускат по .... .

за цените - между 115 и 180 лв на линеен метър. доколкото разбрах, важно е с какъв копресор ще се продухва накрая, каква обсадна тръба ще се слага (в моя случай искаха между 30 лв и 400 лв на линеен метър).

цените за проект вървят между 1200 лв и 3500 лв, държавни такси и корупционни практики отделно.

не смея да давам препоръка, защото още не са ми свършили работа. като свършат, пак ще пиша.
Re: фирма за сондажи
20-06-2011 - 21:06:16
Познавам предложената фирма и наистина си вършат работа и са професионалисти.
Въпреки, че са ни конкуренти, няма как да призная, че работят качествено.

Сондиране и Хидрогеоложки проучвания



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-06-20 21:17 от hidroresurs.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход