Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща

Публикувано от Аз 
Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
08-02-2010 - 09:50:47
Моля препоръчайте ми изпитана фирма, която се занимава с основни ремонти на къщи, а също така могат да извършат надстрояване /монолитно строителство/. Къщата се намира в София.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-08 09:51 от Аз.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
08-02-2010 - 19:58:23
bezopit направи страхотна къща *bow*
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
09-02-2010 - 07:59:30
Quote
Аз
Моля препоръчайте ми изпитана фирма, която се занимава с основни ремонти на къщи, а също така могат да извършат надстрояване /монолитно строителство/. Къщата се намира в София.
Мога да ти препоръчам Аргостил . Работил съм с тях и разполагат с нужните кадри и ресурс и най вече - такава коректност и отношение към клиента рядко може да се види по тия земи!
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
09-02-2010 - 08:54:30
avatar
:]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
09-02-2010 - 12:55:12
Quote
bulhomes
bezopit направи страхотна къща *bow*

Сам ли я е направил или с фирма? Ще потърся информация и за Аргостил. Идеята е да се подпише договор включващ всички дейности, които ще се извършват и да се избегне " Ама тук ми отиде малко повече материал, еди колко си отгоре, ама това не бяхме договорили първоначално ще излезе малко по-скъпичко и т.н. Искаме нещата да са ясни от самото начало. Предполага се че като ще е с фирма, а не с отделни майстори ще се избегне и това да хващат по няколко обекта едновременно и понеже си им в кърпа вързан седиш и ги чакаш.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
09-02-2010 - 13:21:19
Разгледах сайта на Аргостил ЕООД - направи ми впечатление, че се занимават основно с големи обекти - бензиностанции, жилищни кооперации и т.н. а на нас ни трябва за малка еднофамилна къща...
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
09-02-2010 - 15:38:17
avatar
Quote
Аз
Quote
bulhomes
bezopit направи страхотна къща *bow*

Сам ли я е направил или с фирма? Ще потърся информация и за Аргостил. Идеята е да се подпише договор включващ всички дейности, които ще се извършват и да се избегне " Ама тук ми отиде малко повече материал, еди колко си отгоре, ама това не бяхме договорили първоначално ще излезе малко по-скъпичко и т.н. Искаме нещата да са ясни от самото начало. Предполага се че като ще е с фирма, а не с отделни майстори ще се избегне и това да хващат по няколко обекта едновременно и понеже си им в кърпа вързан седиш и ги чакаш.
За да са ясни нещата трябва да имате коректно задание, изготвено от строителен инженер - имате ли такова? Ако да - нещата ще са Ви леки с почти всички кандидат строители. Ако не - има два начина - или да платите да се направи или да се договорите без това и тогава НЕМИНУЕМО ще се появяват някои неясноти. Това е формулата. Избирайте Вие...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
09-02-2010 - 16:04:40
Quote
Аз
Разгледах сайта на Аргостил ЕООД - направи ми впечатление, че се занимават основно с големи обекти - бензиностанции, жилищни кооперации и т.н. а на нас ни трябва за малка еднофамилна къща...
Това е така. Фирма,която строи големи обекти няма проблем с малки,а в тая криза предполагам , че няма да ви откаже. В момента довършва Бизон център до летището и една голяма баровска къща в Герман. Кънчо Христов е Коректен човек. След подписване на договора просто ще ви построи къщата. Но и вие трябва да сте коректен с плащанията



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-09 16:11 от paio.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
12-02-2010 - 10:46:34
А за тази фирма нещо да кажете: [spamaxbuilding.com]
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
22-02-2010 - 16:02:36
Според мен щом става въпрос за къща, Юбора са специализирани в тази насока.

[yubora.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход