Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

пречиствателна станция

Публикувано от коко j 
пречиствателна станция
20-03-2011 - 22:57:26
Здравейте . Нов съм този форум и съм пред дилемата за пречиствателна станция.
В нета има много фирми и много мнения , достатъчно тотално да се объркаш. Как станция и от какъв материал,на какъв принцип.Става въпрос за регион Варна.Искам да попитам тези които има такова съоръжение за мнение,но ме притеснява , че повечето мнения са на търговците.Разбирам ,че на повечето фирми станциите им работят на гравитачен принцип , което никак не ми вдъхва доверие. В един момент ако се изсипят повече народ от другата страна л-на ли ще излизат.Май ще се ходи в София на Стройкото да ги видя на живо. Колеги ако имате мнение все пак пишете .Ще ви бъда благодарен!
Re: пречиствателна станция
21-03-2011 - 11:15:07
Аз преди почти година решавах този проблем и търсех мнения,така че те разбирам. Трябва да знаеш,че е много важно съоръжението ,което купуваш да отговаря на капацитета на къщата ,защото ако имаш голяма къща с 4 бани например ,но живеете 3-ма души и купиш станция за 3-ма,може наистина след години като се понапълни къщата с деца и внуци,да се окаже ,че трябва да я сменяш ,защото създава проблеми.За модела и големината най-добре се посъветвай с фирмата ,от която ще купуваш.Това си е съоръжение ,което не се сменя на 5-10 год .и затова е по-добре да се внимава и да се инвестира с переспектива.
Ами това е ,което мога да ти дам като съвет в общи линии.
Иначе аз лично си купих от чешките Био клинър и за сега съм си много доволен.Фирмата си минават и си я поглеждат ,че е в гаранция.Работи си екстра,не мирише,безшумна е.Важно е да е аеробна технологията ,та да не трябва да се занимаваш с нея и да я помпаш често.
Сега гледам в другата тема някакви английски са пуснали. Много ме впечатлиха,но аз вече си реших проблема.То всичко непрекъснато се развива*ok* Успех ти желая !!!
Re: пречиствателна станция
28-03-2011 - 23:45:30
Колеги , помолих да ми пишат ,тези на които е монтирано такова съоръжение.Явно нямате монтирано такова .За пореден път се убеждавам , че във форумите пишат предимно търговци .Предполагам ,че един или двама са се регистрирали със различни никове и гледат да си пробутат стоката .В България има около 20 -тина фирми в този бранш .Навсякъде ,всеки предлага една фирма мисля ,че на sons им завършва иметоwinking smiley....., добре де другите фирми нямат ли клиенти ..?!!... Изчетох де що намерих ,и за съжаление не успях да отида на Стройко .Въпреки това съм си избрал фирма.Разбрах и следното ,според мен не е важно фирмата в БГ от колко време е на пазара , а завода производител чиито продукти предлага ,от колко време е..., така, че моето проучване беше кратко и извън пределите на страната .След това се свързах с представителя за БГ и така...Все пак това е мое мнение не ангажирам никого с него.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход