Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков

Публикувано от External 
Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
15-01-2010 - 18:10:13
Здравейте,

Търся строител с ресурс за изграждане на монолитна еднофамилна къща в района на Самоков.

На лични...

Благодаря!
Re: Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
15-01-2010 - 20:24:39
avatar
Quote
External
Здравейте,

Търся строител с ресурс за изграждане на монолитна еднофамилна къща в района на Самоков.

На лични...

Благодаря!


Уточни какъв да бъде ресурса. Ако търсиш финансов ресурс сбъркал си адреса. Ако съм строител с ресурса който търсиш пак няма да се фана с тебе. Причини–неясно се изразяваш и това ще доведе до голям зор при работа с тебе.

Ни копува ни продава
Re: Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
15-01-2010 - 20:37:10
Тортко,напълно си прав! А сега СВОБОДНО!:]
Re: Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
15-01-2010 - 21:04:20
Quote
ТОРТКО

Уточни какъв да бъде ресурса. Ако търсиш финансов ресурс сбъркал си адреса. Ако съм строител с ресурса който търсиш пак няма да се фана с тебе. Причини–неясно се изразяваш и това ще доведе до голям зор при работа с тебе.

Уважаеми ТОРТКО!

Ресурс - разбирай:: строителна техника,кадърни строители,транспорт и достъп до качествени строителни материали.
И да ми покаже поне едно две неща построени от него.
За финикийските знаци не бери грижа.
Re: Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
16-01-2010 - 01:00:00
avatar
Quote
External
За финикийските знаци не бери грижа.
Обикновено с тази реплика започват всички проблеми за строителя...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
16-01-2010 - 01:30:01
Quote
n.nikoloff
Quote
External
За финикийските знаци не бери грижа.
Обикновено с тази реплика започват всички проблеми за строителя...

Абсолютно,като чуя-за парите не се притеснявайте-палим с 200 *ok*
Re: Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
16-01-2010 - 06:36:19
avatar
Когато някой ти каже няма проблем трябва да знаеш че в този момент започват проблемите. Кой разправяше тука че бил бита лисица така че.............. Даи обява във весника "Търся изпълнител от А до Я и тел. " търгче заформи мераклиите сами ще се обадат.

Ни копува ни продава
Re: Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
16-01-2010 - 10:01:50
@ ТОРТКО - Похвално е усърдието с което давате съвети насам натам из форума,като човек който истински се забавлява като пише тук.Искрено пожелавам повече такива забавления.Имам познати и роднини които живеят извън
България и ми е познато желанието им да са съпричастни на ставащото тук.

@ n.nikoloff - Дискусията за монолитно или сухо строителство е доста дълга.Ако някога реша да градя дървена - сглобяема къща непременно ще потърся и вашата оферта.Благодаря все пак за загрижеността.

@ granit - Всеки сам решава какво да прави.Един пали бяга с 200,друг приема поръчката и си осигурява допълнителен доход.

@ Благодаря! на всички които се отзоваха на л.с.
Re: Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
16-01-2010 - 10:26:26
avatar
External, в случая въпреки, че те цитирах репликата не беше към тебе а по принцип (което май малко трудно се разбиа от късото ми изречение, де ...*pardon*)

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Монолитна еднофамилна къща,района на Самоков
20-01-2010 - 11:32:56
Какво значи "осигурява си допълнителен доход". Като говорим за строителство на къща, което е 24 часов ангажимент на денонощие по време на изпълнението този дето я прави трябва това да му е основния доход, а не допълнителния. Имаш предвид, че търсиш някой, за когото строежа на твоята къща да му е като хоби, допълнително занимание, така лиsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход