Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ремонт на покриви

Публикувано от joro52 
ремонт на покриви
02-03-2010 - 10:32:00
здравейте на всички, разгледах вашия форум та стана ми интересно за това че разменяте информация относно ремонтите, така човек може да се пердпази от некоректни и фалшиви майстори и др... занимавам се с ремонти на покриви, пренареждане на стари керамиди, тенекеджииство, направа на нови покриви, отстраняване на течове и др.. www.etmitev.hit.bg 0889169776 жоро
приемливи цени коректно отношение. ще се радвам и да бъда полезен в форума относно ремонтите на покриви доколкото могаsmiling smiley
Re: ремонт на покриви
02-03-2010 - 14:57:20
avatar
Quote
joro52
здравейте на всички, разгледах вашия форум та стана ми интересно за това че разменяте информация относно ремонтите, така човек може да се пердпази от некоректни и фалшиви майстори и др... занимавам се с ремонти на покриви, пренареждане на стари керамиди, тенекеджииство, направа на нови покриви, отстраняване на течове и др.. www.etmitev.hit.bg 0889169776 жоро
приемливи цени коректно отношение. ще се радвам и да бъда полезен в форума относно ремонтите на покриви доколкото могаsmiling smiley

До всички, които се опитват да си правят реклама, като мислят четящите за малоумни! Ето това е кратко и коректно представяне от добронамерен колега! Учете се!!!
Добре дошъл, колега! Надявам се да намериш нови приятели и партньори тука. А ако можем и да сме си взаимно полезни - от това по-хубаво няма, дето се вика. Включвай се по-често, за може да казваш "наш" форум, а не "ваш" форум. В секцията за строителство и ремонти наистина има читави хора. Ако можеш - споделяй по-често своя опит.
Успех!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: ремонт на покриви
02-03-2010 - 20:25:59
Мдааа...и сега идват трима-четирима да обясняват що е то термоблок...
Re: ремонт на покриви
02-03-2010 - 20:36:42
OK. Имам въпрос. Едната маия (дано да съм уцелил думата) ми е прекъсната от комин (на проекта), като май по-голямата част от остатъка и е стряха. Не мога да си представя физически как ще стане това.
Re: ремонт на покриви
02-03-2010 - 21:12:56
Quote
n.nikoloff
Quote
joro52
здравейте на всички, разгледах вашия форум та стана ми интересно за това че разменяте информация относно ремонтите, така човек може да се пердпази от некоректни и фалшиви майстори и др... занимавам се с ремонти на покриви, пренареждане на стари керамиди, тенекеджииство, направа на нови покриви, отстраняване на течове и др.. www.etmitev.hit.bg 0889169776 жоро
приемливи цени коректно отношение. ще се радвам и да бъда полезен в форума относно ремонтите на покриви доколкото могаsmiling smiley

До всички, които се опитват да си правят реклама, като мислят четящите за малоумни! Ето това е кратко и коректно представяне от добронамерен колега! Учете се!!!
Добре дошъл, колега!
Успех!

*angel*- 1–ви Закон на Фло за пазара:Пазара не се търси-той се създава!:]
Re: ремонт на покриви
03-03-2010 - 14:47:01
bulhomes на мен ми се струва ,че ще е свободно съчинение.Архитекта срещал ли се е с конструктора.Защо са допуснали такава грешка?

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-03 14:48 от Радост.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход