Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Наливане на плоча по Нова година

Публикувано от val_50 
Наливане на плоча по Нова година
22-12-2009 - 21:34:55
Здравейте на всички съфорумци! Първо бих искал да Ви пожелая на всички весели Коледни и Новогодишни празници! Да ви кажа наздраве *drink1* и да ви благодаря за мненията тук, защото за мен те бяха полезни. Бих ви помолил за последен за тази година съвет.
Намислил съм на 28 декември да наливам последна плоча (кота + 5,80). Надявам се "г-н Празников" да познае и тогава температурите около София да са положителни. Знам, че повечето ще кажат "какъв ти е зора" , но не ми се иска сега да обяснявам защо. Просто искам да знам за вашето мнение да ли съществува някаква опасност за плочата, въпреки добавките за - 10 градуса и необходимо ли е някакви други операции (покриване на плочата и с какво и т.н).
Re: Наливане на плоча по Нова година
22-12-2009 - 21:45:00
На мен ми измръзна една работа миналата година,въпреки,че почерпих и изрично поисках добавки !
Re: Наливане на плоча по Нова година
23-12-2009 - 12:49:24
avatar
Привет!
Лично присъствай при добавянето на добавките за бетон,ако са по малко от 1 процент на 100 кг цимент просто не вярвай на сълзи.....
Или за Б20 средно ще са около 3 кг и нещо - виж съответното обемно тегло на добавката

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход