Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

трафопост

Публикувано от mehudi 
трафопост
07-10-2009 - 14:15:41
здравейте,

искам да построя временна конструкция в зона смф в софия (за градско стопанство). може по-нататък да я разширявам, но в момента ще е 40 кв м. още нямам виза за проектиране и съответно от чез не искат да ми направят предписание. може ли някой да сподели опит за такава малка постройка какъв трафопост ще ми предпишат от чез и имам ли мегдан за борба да е най-малкия. и колко е най-малкия - като мощност и като пари.

предварително благодаря
Re: трафопост
07-10-2009 - 23:27:13
Мехуди, за временна постройка режима за узаконяване е като за постоянна постройка с тази разлика, че ще те поставят "на колене" и по всяко време може да те бутнат...ще се редиш на едни и същи опашки, ще чакаш едни и същи подписи, като за сграда на 6 ката.
в тези 40 кв- метра може да монтираш преса която гълта 150 квт, а може да сложиш и 2 крушки по 15 W. Т.е. колкото заявиш:
1= молба със заявена мощност
2. ще ти направят проучване =>
3. становище => дали има техн. възможност за присъединяване или не и предписание за изграждане на касета или ... по-лошото траф
почват се проектиране, съгласуване, разрешение за строеж...подаряване на чез...такива работи

Колко мощност ти трябва всъщност?
Re: трафопост
08-10-2009 - 21:21:37
Ivo.NovDom Написал:
-------------------------------------------------------
>
>
> Колко мощност ти трябва всъщност?
>


15 квт
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход