Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс

Публикувано от mtodorov 
Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
09-07-2009 - 10:37:19
Здравейте. Предстои ми да слагам гнайс около къщата настилка с оформени плочи. Въпросът ми към хората които имат представа е каква е нормалната цена за поставяне. Ще се слага върху бетон и количеството е 100 квадрата и нагоре.
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
10-07-2009 - 22:42:44
avatar
според зависи - от 20 до 35 лв

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
11-07-2009 - 08:21:30
Много висока ми се виждаsmiling smiley. Някой ми спомена максимум 15 лева. Моя майстор ми оферира 25 smiling smiley при положение че досега мие наредил над 100 квадрата камък вътре сега и вън му даваме работа и оградата ще трябва да се облицова, но той не прави никакви отстъпки. n.nikoloff Благодаря ти за информацията все пак това означава че нее много надута цената.
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
12-07-2009 - 12:31:09
Може ли, да го разбираме така: 20-35лв.кв.м. - цокъл/армиран/, и до 15лв. за настилка.
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
12-07-2009 - 15:56:57
avatar
20-35 лв според подготовката и състоянието на основата, както и според качеството на самия гнайс.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
13-07-2009 - 13:43:10
Здравейте колеги,
Тази цена само за труд ли е,или с материалите барабар?
Ако е за труд,сами ли си печатате парите.?
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
13-07-2009 - 16:34:47
Ами само за труд са. Малко ако се позаинтересуваш всеки уважаващ себе си добър каменоделец гони надник поне 150 лева на ден колкото и абсурдно да звучи така е. Ако искаш качество трябва да платиш. И на мен не ми харесват тези цени ама ...
LKK
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
13-07-2009 - 16:42:24
Ми съвсем прилично си е 150 лева на ден. А вас кой ще Ви уважава, ако кажете че вързвате по 25 лева на ден?
За тия пари обаче и качеството трябва да е "без забележки".
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
13-07-2009 - 17:15:45
Реденето на гнайс какво общо има с каменоделството???За мен каменоделство е зидарията когато трябва да подреди камъка да го чука с чука за да го оформи.Докато лепенето на гнайс според мен си спада по-близко до фаянса,че и по-непретенцозно от фаянса.Знам ли може и да съм в грешка.За мен не се изисква голям опит да се залепи гнайс на равна основа ама некои май се побъркаха с цените.За справка в Италия теракот,фаянс се лепи на 7-8 евра .А в България над 10евра!!!Къде са те къде сме ниииииииииии!!! winking smiley *beer*
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
13-07-2009 - 20:33:13
Италия теракот,фаянс се лепи на 7-8 евра .А в България над 10евра!!!Къде са те къде сме ниииииииииии!!!

Като има кой да им уйдисва на майсторите на такива "оферти"
Прост народ, просто племе.

mtodorov стига си спамил тука и си се чудил от цените
Запрятай ръкавите и се хващай. Фасулска работа (аче и основа имаш като хората)

Да беше жена да ти е простено, ама мъж...... *huh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход