Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Актуална информация за Пловдивския панаир,засягаща теми от раздела

Публикувано от markk 
Актуална информация за Пловдивския панаир,засягаща теми от раздела
13-05-2009 - 19:59:43
avatar
Понеже инфото засяга доста теми,които ми е трудно да открия в множеството,отварям нова такава,за което предварително се извинявам.
Първо искам да кажа ,че за разлика от предишни години,тазгодишният е много слаб откъм изложители и посещаемост,даже и наградата за посетители други години беше автомобил,а тази е екскурзия до Париж,някаква плазма и прахосмукачка :-[ smiling smiley .
Имаше тема за дървена дограма-що-годе свястна от бял бор(само с него работят)предлагаха от [www.gsg-bg.com] .
Добро впечатление за външни подови покрития ми направиха [www.darvolex.com] ,а за вътрешни и стъпала [www.unitinterior.com].
Някой някъде беше питал за модулни басейни-може да види това [www.f1distribution.fr] -сайта им е слаб,но за сметка на това цените им ми се сториха съобразени с кризата smiling smiley .
Повече ми хареса това джакузи [spa.property-catalina-spa.com] ,само че с огромен ТВ екран,чак ми идеше да се топна в тази жега smiling smiley ,но цената му е колкото малка къща на груб строеж :g: smiling smiley .
Има и сглобяеми къщи от [www.eurohouse.us] ,но кой знае защо се предлагаха във вид на .....брошури пред Централния вход *pardon* *huh* smiling smiley .
Като че ли най показателно за тазгодишното изложение беше изказването на продавача на този електромобил(оказа се ,че сайта,който е посочен,го няма-затова качвам снимка на флаера му) .Та човека(голям симпатяга)каза:"Много го харесаха едни турци,рекоха "Чок гюзел" и отидоха да търсят 12 000,ако се върнат да го купят,се прибирам в София!"
Това е засега ..... smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Актуална информация за Пловдивския панаир,засягаща теми от раздела
13-05-2009 - 20:27:37
Марк, имаше ли цени за външните подови покрития [www.darvolex.com] ?
Re: Актуална информация за Пловдивския панаир,засягаща теми от раздела
13-05-2009 - 20:44:42
avatar
Не,Наска,нямаха цени-казаха ми,че са според количествата и ме препратиха при дистрибуторите....можели да ми дадат само ориентировъчна такава,но не задълбах... *huh* sad smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Актуална информация за Пловдивския панаир,засягаща теми от раздела
13-05-2009 - 21:44:17
avatar
Е,няма късмет човека с електромобила-снимка.бг се скапа и не мога да кача даже и снимката.
Питах за цената на дървената дограма-излиза около 300-340лв с цвят и 50%отваряемост за 1м2,най-големите басейни излизат до 4000лв.,а джакузито без плазмата е 27 000$ *xxx*

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Актуална информация за Пловдивския панаир,засягаща теми от раздела
13-05-2009 - 22:50:30
avatar
markk, толкоз добре си го описал в разрез, че няма накъде!!!! Аз смятам да си спестя това губене на време...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Актуална информация за Пловдивския панаир,засягаща теми от раздела
14-05-2009 - 10:58:26
avatar
Що бе,Nikoloff,ела-все пак има какво да се види.
Ще пием по бира от тази [www.fifth-ocean.bg]-лошото е ,че дават само по 50мл,може да опитаме и мезетата от тия чудесии [www.kands.org] , [www.hbg2000.com] ,в най-лошия случай раздават лютеница на филия от "Олинеза" на корем... :}
А и навалица няма-можем да се разберем за кой да е екскурзията,плазмата и прахосмукачката и да си ходим..... *beer* smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Актуална информация за Пловдивския панаир,засягаща теми от раздела
14-05-2009 - 14:14:46
avatar
:] :] :]

Живата бира ми обърква стомаха, а мезето го обичам домашно производство, пък и ми писна да ходя до Пловдив през 3-4 дена.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Актуална информация за Пловдивския панаир,засягаща теми от раздела
14-05-2009 - 15:01:14
Декинга на Дърволекс има дистрибутор в София от два месеца някъде . Ако някой иска , да свирка ! smiling smiley За отстъпки говоря !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход