Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на покрив

Публикувано от svetli 
Ремонт на покрив
10-10-2005 - 11:47:28
Здравейте,

Имам следния проблем. Апартаментът ми се намира на предпоследния етаж на малка кооперацийка(4 етажна). Миналата събота и неделя(1 Окт 2005) след като валя цял ден през ноща в кухнята започна да капе sad smiley Над нас не живее никой, поне не постоянно. Когато дъждът спря - спря да капе почти веднага поради което мисля че в горния апартамент не се събира вода(поне не много) Говорих с комшиите и един от тях ми каза че понякога покрай комините просмуква вода и после се спуска по сглобката на панелите, където фактически се появи и теча. Качих се на покрива и на насмоленото зебло има пукнатина точно където е сглобката на панела, тоест точно над мястото където тече както и малки дупчици в основата на комина(зеблото е вдигнато до средата на комина).

Та въпроса ми е с какво е най-добре да запуша тези пукнатини и как?

Светли
патил
Re: Ремонт на покрив
18-10-2005 - 10:27:56
Купи си "Хиперсил 15 LM ili 30A" мен ми течеше от терасата в долната стая и ми преполъчаха това, защото издържа на атмосферни влияния. Фирмата се намира в Лозенец на ел. Галичица., склада е в сточна гара. потърси ги в нета.
Re: Ремонт на покрив
07-01-2009 - 19:10:45
Светли, съветвам те да извикате фирма да ви направи оглед. Щом тече през горния апартамент значи положението е критично и едва ли ще се справиш сам. Водата не винаги пробива там откъдето изтича и не бъди сигурен, че точно там е проблема.
А ако е правен покрива през2005- значи още е в гаранция -търси изпълнителите.
Мога да ти препоръчам качествена фирма ако стигнете до ремонт.
Re: Ремонт на покрив
07-01-2009 - 21:35:42
avatar
Привет!
Дайте подробности и при възможност снимки.....
Иначе като проблем не е особено голям-съветвам ви да си купите 1 кг ISOFLEX- от Практикер и обмажете обилно фугата...
Температурата трябва да у поне 5 градуса и да не е мокра основата-спазите ли това ще спите спокойно.
Ей божкеееее,доживях за първият си коментар за тази година...,че то празници ли не бяха....,делници..... *ok*

Чест и почитание
Re: Ремонт на покрив
07-01-2009 - 22:15:37
Хора гледайте годината на първото мнение.
Re: Ремонт на покрив
08-01-2009 - 08:56:53
avatar
Пак някой оспами темата..... *write* *pardon*

Чест и почитание
Re: Ремонт на покрив
08-01-2009 - 11:53:11
Човека е пуснал темата преди 3 години и нещо ..... Ако не го е оправил , сигурно вече се е удавил !? sad smiley
Re: Ремонт на покрив
08-01-2009 - 13:45:11
avatar
:} clap: :} :} :}

Чест и почитание
Re: Ремонт на покрив
08-01-2009 - 17:17:19
човека е прав, че трябва снимка, но ако е видим проблема и не е много голяма пукнатината използвай битумно лепило. Опаковката е като силикон и го има в по-големите магазини- нанасяш докато запълни пукнатината. Това е еластичен материал и е издръжлив на атмосферни влияния.
Re: Ремонт на покрив
08-01-2009 - 17:33:35
avatar
*yes* *yes* *yes* Пак става.........Даааа.......!!! clap:

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход