Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Декоративни ефекти

Публикувано от globustour 
Декоративни ефекти
31-07-2008 - 02:23:27
Ето нещо интересно, макар и не дебютно представяне на тази услуга, тази година народа пощуря по декоративните ефекти.




Re: Декоративни ефекти
31-07-2008 - 07:14:10
avatar
Това е Спирит ефект!? Трябва доста добър художник да си и да имаш развинтена фантазия за да го направиш....!Как излиза на м2....Приблизително?! :]

Чест и почитание
Re: Декоративни ефекти
31-07-2008 - 19:52:35
От 15лв до 40лв/м2.За въображението си прав, но за това че трябва да си художник не е задължително.Друго нещо, което се изисква за да предложиш голям асортимент, са безбройните различни инструменти.В началото когато го пуснаха на пазара идеята на Оргахим беше да се предлага като продукт за непрофесионалисти, но голяма част от потребителите ги е страх да опитат сами. :]
Re: Декоративни ефекти
01-08-2008 - 07:35:15
avatar
Жената ме кара да правя нещо подобно - то при мен майстори всякакви ,ама само на мен имала доверие.....
Като се знам колко добре съм с рисуването чак страх ме хваща.... :}
Миналата година рисувах нещо на малката и още е стресирано милото.... :}
Кажи кое според теб си заслужава да се направи - цената не е от значение чак толкова... winking smiley

Чест и почитание
Re: Декоративни ефекти
01-08-2008 - 10:02:38
Въпросът ти е много .......знаеш.Всеки ефект и съчетаните в него цветове се определят от размера на помещението, формите и цвета на мебелите, формите и цвета на подовите настилки, за кого и какво е предназначено помещението и т.н.
В твоя случай на база оскъдната информация, с която разполагам ще ти дам пример:
1.Избор на ЦВЕТОВЕ:Ако хлапето е напр. момиче, цветовете ги въртиш около розовото в зависимист от това дали искаш да контрастират или да се преливат.
2. ИЗБОР НА ЕФЕКТ: Най-общо казано с линии или кръгове в зависимост от мебелите остри или овални и т.н и т.н.Предупреждавам, тези ефекти са за акцент на една или две стени, част от таван, част от стена, когато говорим за битови условия.Ако става дума за търговски обекти, тогава може и цялостно.Така, че на хлапето му направи едната стена и готово. winking smiley

Ето ти няколко идеи




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-01 10:05 от globustour.
Re: Декоративни ефекти
02-08-2008 - 04:53:50
avatar
Избрах си нови мебели във фурнир маслина - връх на гъзарията според мен....
Имам и скосове - имам и чудесен вилеров гоблен тайната вечеря /подарък от мама/ :]
И за тва се чудя....
Имаше спирит ефект падащи листа - или нещо подобно и ми харесваше,но видях цената на ръкавицата на оргахим и се отказах....Затова ще се обърна към професионалист...За това питам... и за цени и за въображение....

Чест и почитание
Re: Декоративни ефекти
25-08-2008 - 23:49:29
az imam firma za stroitelni remonti ,izrabotvame krasivi cvetni pana
0889030897
tarsim obekti s nestandartni re6enia da gi izpylniavame
Re: Декоративни ефекти
19-10-2008 - 11:59:20
правя ремонт и ме интересува колко би ми струвало да си направя прословутите спирит ефекти
Re: Декоративни ефекти
23-10-2008 - 22:53:58
Имаш лично съобщение с координати на магазина и цени!Успех! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход