Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Латекс

Публикувано от pepo 
Латекс
14-10-2008 - 15:09:13
Гипсова машинна мазилка на стени - сега какъв латекс да избера за да си остане така гладко и качеството да не се развали след боядисването.
Re: Латекс
14-10-2008 - 17:04:47
avatar
Re: Латекс
14-10-2008 - 17:31:29
Бенджамин Мур!!
Re: Латекс
14-10-2008 - 18:11:41
Добър бояджия.
Re: Латекс
15-10-2008 - 08:17:53
king_for_a_day Написал:
-------------------------------------------------------
> Добър бояджия.


С прост латекс ще стане ли.... не вярвам да опира само до бояджия.
Re: Латекс
15-10-2008 - 12:33:19
pepo Написал:
-------------------------------------------------------
> С прост латекс ще стане ли.... не вярвам да опира
> само до бояджия.

Ако изискванията ти са свързани само с гладка и равна повърхност, ще стане с всеки латекс, 100% съм сигурен, защото като студент основно като бояджия изкарвах джобни :} . От друга страна - колкото и да е хубав латексът, майсторът винаги може да прецака работата :] Сам ли ще боядисваш или ще викаш някой?
Ако имаш и други изисквания - да се мие, да диша и т.н. може би трябва да си вземеш някой по-специален. Наистина не разбирам от марки, но не те съветвам да вземеш някой много скъп, 1000 лева за 3 баки боя за мен са пари на вятъра... Струва ми се, че златната среда обикновено е най-добре.
Re: Латекс
17-10-2008 - 14:42:46
Не е толкова важно какъв ще е латекса, а какъв ще е майстора, който го полага. В момента правя къща и при мен всичко е много добре направено, макар и с обикновен латекс, но и майсторите са много добри, защото съпругът ми е управител на строителна фирма и много държи на качеството на работата и слава богу - много са добри майсторите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход