Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

взех акт 14-а сега накъде

Публикувано от A40 
A40
взех акт 14-а сега накъде
08-10-2008 - 15:49:33
днес строителя ми донесе акт 14,до тук се бяхме договорили с него.сега трябва ли да ходя дя вписвам къщето в кадастъра,община...абе не съм много в час какво следва като документация,та ако може малко помощ.за акт 15 ми каза да подготвя един списък документи и някой лев и ще го извади.ама аз искам къщата и в общината да се води,и в кадастъра да фигурира...
Re: взех акт 14-а сега накъде
08-10-2008 - 17:34:48
Е, за кадастъра ти трябва административен адрес. Ако имаш, добре, ако не, вади се с нот акт и скицата. После звъниш на Геокад, идват, заснемат взимат ти документите и я вписват в кадастъра струва около 400 лв и отнема около месец. Трябва ти валидна скица, да знаеш, така че ако твоята е изтекла си я презавери. После за общината не зная, още не съм стигнал дотам...
По-право опитах, но се оказа, че са ми затрили проектите и два месеца ги търсят. Дали искат да черпя или наистина е така, нямам време да проучвам. Засега съм на стенд-бай, напролет ше видим...
A40
Re: взех акт 14-а сега накъде
08-10-2008 - 20:00:25
преди бях до общината-попълних декларация,но ме пратиха първо за молба за издаване на удостоверение някакво след този акт 14,струва 7 лева и срока е един месец.утре сутрин ще атакувам кадастъра.геодезист я заснема за някакви протоколи,адрес нямам,май ще бера ядове.но няма спирка,до месец съм си поставил срок за констативен нот.акт winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход