Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Kаква външна врата да си купя? Съвети и насоки.

Публикувано от MEGADRON 
Kаква външна врата да си купя? Съвети и насоки.
30-09-2008 - 19:39:57
Kаква външна врата да си купя? Търся съвети и насоки.
с какво заключване, какво трябва да има , какво не?
Искам да я сложа на апартамент - готов съм да отделя 1000+ лв
искам нещо добро, блиндирана,
чух че с ключ "меча лапа" били добри бравите ?
приемам всякакви съвети ...
поздрави.

tuka namerih ne6o

някои с преки впе4атления за тези:

[www.tunadorbg.com]

[archives.zavinagi.com]
Re: Kаква външна врата да си купя? Съвети и насоки.
01-10-2008 - 18:29:18
не мога да ти препоръчам добра ф-ма ,нямам опит ,но мога да ти кажа от коя никогиш да не полъчваш - ф-ма * БУЛАКЕ* moody smiley
Re: Kаква външна врата да си купя? Съвети и насоки.
03-10-2008 - 09:09:47
Четох из форума че доста хора се оплакват от Транспрогрес. Миналата седмица сложих тяхна врата. 2 дни преди крайният срок се оакза че вратата не е готова защото.... причини милион. След любезното обяснение от моя страна, че ако вратата не е монтирана в срок русата секретарка ще спи на входа за да пази и ще и вържа ротвайлера да я гледа умно ако и се доходи до 00, като че ли се взеха в ръце и обещаха да я изработят в срок. В крайна сметка в 10 сутринта монтажниците бяха на обекта в договорения ден. Монтираха вратата според мен качествено, самата врата напълно отговаря на това което исках да получа. Малък проблем с дръжките защото поръчах едни много префърцунени а ги нямали но обещаха да ги сменят... тва... айде от мен да мине. Като цяло съм доста доволен от вратата. Само малко по изкъсо трбява да ги държиш ;-)
Re: Kаква външна врата да си купя? Съвети и насоки.
03-10-2008 - 12:03:53
[galiardi.biz] - зависи в кой край на бг си
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход