Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

още помощ

Публикувано от lylys 
още помощ
05-09-2008 - 00:28:10
здравейте на най- усложливите и вежливи съфорумци
имам още едно гайле ,,,
прозорците ми са с перваци отвътре / в стаите/ ,и както може да се предвиди там ще се събира и натрупма прах ,
Каже те моля какво смятяте зя най - удачно да се постави - камък ,плоча ,ламперия ли , що ли
, как е добре да се направи
На пода имам ламинат и ми се ще да е нещо в "тон "

тенкс
Re: още помощ
05-09-2008 - 18:02:02
Колко се широки, какво ще поставяте на тях, саксии с цветя ли? При смяната на старата с нова ПВЦ дограма, поръчах си и ми поставиха первази отвътре също от бял ПВЦ материал, с ширина 20 см. На тях съм поставила саксии с цветя. И така, вече 3 години. Чистят се изключително лесно с влажна кърпа, в това число и с разни препарати. По камъка и ламперият, дори от вода стават петна, които трудно се чистят, а и не е добре да се обработват с препарати. Дано да съм Ви била полезна.
Re: още помощ
05-09-2008 - 18:20:42
аз мойте ги минах с латекс и отгоре водоразредима боя (като блажната е но не мирише) в същия цвят като стената...
някои директно лакират латекса ... така се обраазува сравнително трайно покритие, което е лесно за поддръжка...
виждал съм и около прозореца цвета да е с един то по-светъл... ефекта е много добър...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход