Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"копия" за ограда

Публикувано от antoanetka 
"копия" за ограда
31-08-2008 - 18:04:11
Здравейте, интересуват ме идеи - най-добре ще е подкрепени с цени за копия на ограда от квадрати 2.0х2.0х1.5 - предложиха ми едни копия по 1.67лв./брой , но като пресметна излиза колкото оградата . Разбрах, че имало пластмасови такива копия - ако се сещате по-евтин и качествен вариянт моля да го споделите - също има един вариянт и коларски болтове - не били много скъпи колкото да се запушат дупките да не ръждясват.... ще съм много благодарна да споделите мнението си по въпроса
Re: "копия" за ограда
31-08-2008 - 19:08:18
Ако е само за запушване, че не ги разбирам тези копия - продват се пластмасови тапи, май само черни.
Re: "копия" за ограда
31-08-2008 - 22:53:58
не разбрах за коларските болтове ..за какво искате да ги ползвате ? ина4е маи не ги знам тиа пластмасови пики ако намериш кажи и на мен
Re: "копия" за ограда
01-09-2008 - 00:09:26
Опитайте в Казичане- старата леярна. Моите парапети и оградата ми правиха там, опитни хора са, внасят си или намират от вторични чугун и си го леят, а въпросните елементи-копия, топки и т.н. те също си леят сами, затова мисля, че по-евтино от там едва ли ще намерите (освен може би китайски внос, но не знам дали има такъв). В Бриколаж елементи, които там плащах по 1-1.50 се продаваха по 5-6 лева, внос от Турция, чугунени.
Re: "копия" за ограда
01-09-2008 - 20:56:10
aleksandar levski Написал:
-------------------------------------------------------
ина4е маи не ги знам тиа
> пластмасови пики ако намериш кажи и на мен

Аз вече "включих" - тапите са др. нещо - само за затваряне на профила, никакъв декоративен ефект (ама така го и писах).


Re: "копия" за ограда
02-09-2008 - 18:34:07
цена за тапи и копия може ли някой да даде confused smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход