Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ за измазване

Публикувано от dakoni 
Помощ за измазване
21-08-2008 - 22:31:47
Не знам кое е по-евтино да ми измажат отвътре или да го направя с гипсокартон на дървена скара.
1 цена на мазане хастар и фина общо 6 лв за труд на квадрат. Материали отделно.
2 гипсокартона вие ще помагате като искам да допълня че ще го правя сам.
Re: Помощ за измазване
22-08-2008 - 17:27:40
Цената която си дал за мазилка и шпакловка е много добра,така че ще ти е еднакво според мен/ако сам си правиш кнауфа, и то с дърв.скара/.Въпроса е ти кое предпочиташ и на колко оценяваш собственото си време-от там може да дойде разликата.
Re: Помощ за измазване
25-08-2008 - 12:40:08
Всъщност как върви за труд хастара около 100 квадрата (варо-циментов) само и хастара плюс фината като цени в момента.
Питам, защото оня ден ми оферираха на едно място варо-циментова за хастар на баните по 9 лв/квадрат, а на друго - варо-циментова и отгоре с шпакловка за едно помещение, пак варова или гипсова - 11 лв общо и се зачудих на разликата... единият от двамата прави дъмпинг или издува, бих искал да зная, обикновено не е случайно.
Помещенията са прилично право зидани с тухли.
Благодаря предварително.
Re: Помощ за измазване
25-08-2008 - 14:22:42
Баните са кофти работа и там цената е по-висока на кв.м. Имаш много малки по квадратура стени и се прави по бавно. Даже бих казал поне два пъти по-бавно.
Re: Помощ за измазване
25-08-2008 - 16:29:50
4owek, благодаря за отговора, сега стоплям... Вярно е, че баните са на размер грубо 1.80-2.30 х 3-3,5 с височина 2-85 с прозорци, отвори за стъклени тухли и се върти като шило с мастара, пада му, подмазва, чака да постегне и пердаши като си пръска с едно канче, а на стена 5 х 5 х 2.85 би карал от едната до другата чупка без проблем, стига да му държат мускулите....
Значи цените са оправдано различни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход