Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Lepene na kamuni ceni!?!

Публикувано от akira 
Lepene na kamuni ceni!?!
19-08-2007 - 20:37:37
Zdraveite niakoi moje li da mi kaje na kakvi ceni varira lepeneto na kamuk na kvadrat?
Re: Lepene na kamuni ceni!?!
20-08-2007 - 08:48:23
15-20 лева на кв .
Re: Lepene na kamuni ceni!?!
20-08-2007 - 09:01:17
топло, значи по морето е тънко, в София звънях на една фирма по обява и говорих с други две - едните ми ги даде приятел при който са работили, другите правиха фасадата , цолъла и оградата на една къща близо до нашата - травертин и гнайс, цената им се въртеше около 30-35 лв на квадрат, само за труд. Материалите отделно- лепило, мрежа, дюбели. Разликата бе, че ако едните смятат обръщането под 20 см ширина вече на линеен метър, както и шлайфането при ъглите отделно (аз искам дърводелска, не каменарска сглобка - демек с прихлупване, не с двоен ъгъл), другите предлагат да смятаме положеният материал на кв, без значение дали е покрай прозорци или на фасада, тоест няма обръщане, както и шлайфането влиза в цената. Но 20 лв - аз такава цена нямах късмет да срещна, не говоря за мугравите бригади, при които се знае само с какви цени почваш а как ще свършиш, ако изобщо свършиш е друга песен... Моя съседка почна с такива септична яма уж за 2000 лв пазарлък, вече е дала двойно, а в крайна сметка си оставиха ръцете и ги изгони, нищо читаво не направиха...
Каменарите са по морето и в Банско - така ми обясняват всички като оправдание за високите цени... Ама като казваш че при вас работят на 20-25 лв, нещо не ми се връзва...
Re: Lepene na kamuni ceni!?!
20-08-2007 - 19:31:16
В момента работят на една вила в стил етъра , арбанаси или трявна на тази цена почти без рязане на камъка , в смисъл да имитира едновремешния майстор без диамантина .
Abu
Re: Lepene na kamuni ceni!?!
20-08-2007 - 19:45:56
Офертата за Варна е 35 лв. Приятел се счупи да търси по-евтино, ама няма! При това половината е настилка (хоризонтално) - майсторите казват "чи кво?" и пак си искат 35. Ще го направим заедно след месец-два, че сега съм много зает.
... то и аз толкоз му разбирам, ама за седмица работа да струва хиляда лева! Хубавото е, дето имам машинките за рязане на камък и чат-пат съм слагал такива работи.

ПП С тия цени пак ще го обърнем на комунизъм: аз му помагам за къщата, той на мен - електрониката по колата и компютъра, отделно в тайфата има лекар, нотариус и т.н. и я караме само на почерпки, повечето пъти без повод.
Re: Lepene na kamuni ceni!?!
17-01-2008 - 12:03:09
труда за постав янето ми е 20 лв,но материалите се доставят от Вас.Ако проявите интерес-обадете се !
Re: Lepene na kamuni ceni!?!
10-07-2008 - 13:06:40
Re: Lepene na kamuni ceni!?!
10-07-2008 - 13:10:53
zanimavam se s lepene na kamuk ako ima interesi pi6ete mi todor___1977@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход