Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена за ВиК

Публикувано от kkrater 
Цена за ВиК
08-07-2008 - 17:01:07
Здравейте завърших грубият строеж започвам ВиК.Майстора ми обяви цена 500лв за труд.Обекта е 480кв.РЗП састои се от:1-ви етаж Автомивка , 2 магазина в които ще има по една мивка ,тоалетна разделена на 2 М-Ж.и 2 гаража с 1 обща мивка.2-ри етаж баня+тоалетна и кухненски бокс.Като се има в предвит че на първият етаж отводняването е направено.Разбирам че е малко относително да се дават савети за цена без да се види проекта но ще сам доволен от приблизителни стойности. Благодаря предварително.
Re: Цена за ВиК
08-07-2008 - 18:00:59
Ако майстора е с препоръки тия пари са нормални , обаче майстора трябва да располага със всички инструменти , къртач , поялник . Да вкопае тръбите в зида или бетона с изолация и положени на скоби на места ако се наложи и замазване , пвцето залепено и с необходимите наклони ,вертикалните пвц щрангове също на скоби .Изискай всичко за тези пари ако шикалкави го изгони .
Re: Цена за ВиК
08-07-2008 - 18:02:08
avatar
Според мен цената е добра. Дай му каквото иска, по-точно съгласи се с него и си стиснете ръцете. Гони го за качество и непременно искай 24 часови проби, преди да закриеш инсталацията. Ако преди пробите затвори инсталацията с тапи - поискай да ги махне и да ги замени с меки връзки между топлата и студената вода за да циркулира, а не да си прави въздушни тапи на 10 см преди всяка тапа. и добре да обезвъздуши инсталацията, преди да вдигне налягането....
Re: Цена за ВиК
08-07-2008 - 18:05:44
Ето колегата ме допълни по ясно .
Re: Цена за ВиК
08-07-2008 - 18:23:50
Благодаря за изчерпателните отговори .
Re: Цена за ВиК
09-07-2008 - 04:25:41
Наблюдавай го
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход