Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

технология на венецианска мазилка

Публикувано от sasho73 
технология на венецианска мазилка
10-01-2008 - 16:25:13
Здравейте, интересува ме от какви материали може да се направи венецианска мазилка? Благодаря предварително!
Re: технология на венецианска мазилка
10-01-2008 - 17:14:15
С материали и инструменти за венецианска мазилка!!! Има си строга технология, точните инструменти и материали, специално рецептирани за получаването на точно този ефект. Източници - Oikos - Rafaelo, Caparol - Calcino. С други глупости не се занимавай, само мнение...
Re: технология на венецианска мазилка
10-01-2008 - 21:33:29
avatar
Придържам се към мнението на asdf123.
Re: технология на венецианска мазилка
06-02-2008 - 19:46:08
simperov.ve4e izleze oshte po tarikatska mazilka/venezianska/na siken.Po lesno se raboti ot starata


:loveu:
teo
Re: технология на венецианска мазилка
07-02-2008 - 10:54:02
Здравейте ! Вярно е, че форума не е направи си сам но нали все пак сме тук за да обменяме идеи и се съветваме. Аз също мисля дневната да бъде с някаква декоративна мазилка и ми харесва венецианската. Харесват ми е декоративните бои на [www.deko-professional.bg], които ми се струва от непрофесионалист могат да бъдат изпълнение макар и с риска да се правят корекции.

Та с две думи, може да подхванем темата за интрериорните бои и мазилки. Повечето от нас тук са на този етап мисля smiling smiley
Re: технология на венецианска мазилка
07-02-2008 - 12:43:14
Аз само казах, че венецианската мазилка не е за всеки, т.е. направи си сам. Много добре знам как се прави, колко високи са цените на инструментите и колко много е скъп материала и въпреки това не се наемам да се пробвам, защото има много чалъм и обиграна ръка. Разбира се всеки може де се пробва на всичко, аз просто давам моето мнение
teo
Re: технология на венецианска мазилка
07-02-2008 - 15:39:33
Е, колега asdf123 разбира се, че изразеното мнение е важно. И аз като се поразрових из нета видях,ч е технологията хич не е лека и евтина, а и не е за домашен майстор. Ето затова аз примерно попитах за мнението относно Деко решенията. Струват ми се красиви и естетични, не толкова сложни за изпълнение а ценово са малко или много поносими.
Re: технология на венецианска мазилка
11-02-2008 - 13:38:01
ako ve4e govorim za estetika i krasota ne e losho da poglednesh arte twin (teo).na caparol.i togava napravi nqkakva razlika tova navliza v momenta s palna para osobeno v burgas i e strashno krasivo.MERSI
Re: технология на венецианска мазилка
15-02-2008 - 16:45:13
тези спирет ефекти на деко са отдавна в историята.А веницианската вече е в една кофичка.Всичко е сабрано вътре в тази красива кофичка.
Re: технология на венецианска мазилка
18-02-2008 - 11:19:06
clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход