Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Керемиди

Публикувано от pepo 
Керемиди
30-05-2008 - 11:11:13
Дайте читави керемиди че с тия ментета се видях в чудо.
Re: Керемиди
30-05-2008 - 19:30:12
avatar
БРАМАК....?!
Или и те са ментаци...?
почит moody smiley

Чест и почитание
Re: Керемиди
02-06-2008 - 10:39:58
Ами с които и майстори да говоря напоследък все казват че са им занемарили качеството и много се чупят - за брамак. Някой слагал ли е от тези:
[www.stroikom2001.com]
Пластмасови, много леки, но да не стане от горещината да се изкривят или нещо подобно. Иначе изглеждат читави а и ги мятахме по двора на склада от единия край до другия и наистина нямат чупене.
Re: Керемиди
02-06-2008 - 17:02:45
avatar
не знам но в Румънско има някакви метални и бяха и красиви и евтини....
Гледах ги в Практикер Мангалия и ми се сториха читави....,пък и доста от къщите там бяха с такива-нямаха промяна в цвета
Иначе Брамак си признават рекламациите и сменят всичко счупено...
почит :]

Чест и почитание
Abu
Re: Керемиди
02-06-2008 - 18:17:43
"Иначе Брамак си признават рекламациите и сменят всичко счупено... "

Не знам дали си давате сметка какво означава това - че Брамак е станала нискокачествена марка и не го крият. По-изгодно им е да бълват калпава продукция и коректно да обслужват рекламациите, отколкото да произвеждат качествено. Мамка им китайци, заразиха целия свят...
bnm
Re: Керемиди
02-06-2008 - 20:38:30
Миналата година покрихме с Брамак-атика антик.Майсторите казаха,че са много здрави.Едвам ги режеха и според тях вътре имало някакъв допълнителен слой ,който миришел на пластмаса при рязане.
Re: Керемиди
02-06-2008 - 21:01:21
Точно Брамак използвахме есента за покрива. Абсолютно никакви забележки нямам.

Abu не знам дали това е правилното тълкуване, но според мен единствено доказан производител, с качествена продукция, може да си позволи подобна подмяна. И то не защото разчита на калпава и евтина продукция, а на нисък процент рекламации спрямо обема на продажбите smoking smiley
Re: Керемиди
02-06-2008 - 21:59:57
avatar
clap: clap: clap: :]

Чест и почитание
Re: Керемиди
03-06-2008 - 18:49:56
Все пак някой срещал ли е тези пластмасовите. moody smiley: moody smiley: moody smiley:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход