Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Освежаване на пръскана мазилка

Публикувано от danel 
Освежаване на пръскана мазилка
17-05-2008 - 11:55:06
Къщата ни е с хубава и здрава пръскана мазилка (мраморно брашно и цимент). От времето обаче вече е потъмняла и овехтяла. Посъветвайте ме с какво да я освежа.
Re: Освежаване на пръскана мазилка
17-05-2008 - 12:49:55
може да се измие с водоструина машина,тези които ползвт по автомивките. има добър ефект аз съм правил. само по внимателно и от разтояние да не се изрони мазилката.
Re: Освежаване на пръскана мазилка
17-05-2008 - 13:02:35
Както вече ти споменах - не избързвай.
Направи си хубава ТИ на тавана, смени си прозорците с добри (2 камерен СП+Кстъкло) изкарай зимата така и вземи решение другата пролет - дали само да боядисаш мазилката си или ще слагаш и външна изолация ако не ти е много уютно.
Избора си е твой.
Re: Освежаване на пръскана мазилка
17-05-2008 - 13:54:58
Току що си сложихме хубава 5 камерна дограма.Но ми се иска и цялата къща да изглежда добре. Казаха ми , че може да се положи фасаген.Мислите ли ,че може да стане и дали ще бъде трайно.
Re: Освежаване на пръскана мазилка
17-05-2008 - 23:37:35
avatar
Стига с тия фасагени. Проверете при утвърдените производители - имат си бои като за Вашия случай.
Re: Освежаване на пръскана мазилка
21-05-2008 - 09:27:53
ми аз лично бих ти препоръчал няколко вида Фасаген които е много качествен но и цената му е височка ..... така , че ако мислиш с фасаген да я минаваш цялата къща може да ти излезне бая скъпичко но пък ще останеш доволен !!!!
smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход