Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

zdraveite! interesuva me 6umoizolaciite predstoi mi tremont na apartamenta i iskam da si sloja shumoizolacia okolo 50 kvadrata na poda zaradi silna muzika na susedite otdolu vaprosut mi e koia firma go pravi tova i kolko struva na kvadraten metur ?daite

Публикувано от рахан 
zdraveite! interesuva me 6umoizolaciite predstoi mi tremont na apartamenta i iskam da si sloja shumoizolacia okolo 50 kvadrata na poda zaradi silna muzika na susedite otdolu vaprosut mi e koia firma go pravi tova i kolko struva na kvadraten metur ?daite mi tel za kontakt moia tel za kontakt e 0898/529009 i moje da mi pi6ete na baker72@abv.bg
1. Пишете на кирилица
2. Не можете да изолирате ниските честоти по никакъв начин в битови условия
3. Малко тъпо е да търсите помощ и да си давате телефона да Ви търсят, като че ли това е Национален обект (хората от бранша с повече опит знаят точно за какво говоря).
4. Мога да Ви телефон за решаване на проблемите - поне на мене ги решиха след 3 настойчиви обаждания - телефона е 166.
СКоро излезе закона за етажната собственост. Потърси си правата в общината, а и ако те не ти помогнат заради характерното BG чиновническо тъпоумие, си намери адвокат и действай! Сега, поне на теория дори може и да принудиш съсед, с основателна причина естествено, да напусне жилището си! Не че го вярвам много ама.....
Аз пък моя го бих до тогава докато не спря да слуша музика.....
Или поне смени вида музика и сега слуша моя..... :} :}

Чест и почитание
А най лесно почвай да ги наводняваш системно-щат не щат ще спрат да дънят децибелите!
От водата ли от що ли?
С почит

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход